Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van egy videóletöltő ami működik?

Van egy videóletöltő ami működik?

Figyelt kérdés
A savefrom.netet használtam de az nem enged letölteni semmit kijön hogy videoplayback: hiba megszakítva. Nincs egy másik? Az online video convertert akartam de az se jó nekem mert azzal se tudok letölteni. A többitől félek vírusos vagy valami.

#online #hiba #videó #konverter #savefrom.net #videoplayback hiba
2017. jan. 22. 08:23
 1/2 anonim ***** válasza:
2017. jan. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Erre egy böngészőt szoktam használni: Maxthon


Miután elindítasz egy videót a fájlszimatolóban megjelenik a videó linkje (a legtöbb oldalon működik, de azért van kivétel). Van saját letöltés kezelője is, de azzal nekem állandóan megszakadt a folyamat, úgyhogy inkább bemásolom egy másik download managerbe (most a DAM van fent) és már jön is lefele a film.

2017. jan. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!