Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Rossz lenne a videókártyám...

Zsoltiikaa97 kérdése:

Rossz lenne a videókártyám vagy mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Olyan problémám van hogy van P4 es gépem régebbről és most elővettem! AMD

Bekapcsolom a ventilátorok mennek de kép nincs!

A monitorom az 100% hogy jovmert ha rákötöm a laptopomra akkor minden oké!!

De ennél a gépnél nem ad képet! Ati videokari van benne eddig jo volt minden!

De most ahogy elővettem hogy mik vannak ezen a gépen egyszerűen nem tudok

képet kicsikarni belőle! A videókártyán van egy gyári ventilátor az megy rajta rendesen!

Olvastam olyat is hogy ez a probléma akkor is előfordulhat

ha rossz a tápegységem!

A segitségeket előre is köszönöm!



2017. jan. 24. 18:14
 1/2 anonim ***** válasza:
ha sípol... akkor mond meg hogy milyen ritmusban.... ha nem sípol akkor vagy nincs csipogó benne vagy alaplap hiba... ha nincs csipogó ak bele egyet és hallgasd a sípolást... próbáld ki be rakosgatni a ramokat, átrakni másik slot ba, nézd meg hogy minden vezeték rendesen a helyére van dugva e, ha így sem jó akkor a csipogás elmondja mi a baja.
2017. jan. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Amikor bekapcsolom akkor semmilyen sipolo vagy csipogo hangot nem ad ki magábol! Lejetséges az hogy a táp nem ad neki elég enegrgiát? Egy Ati vidiókártya van benne amin van egy kis ventilátor,de amikor bekapcsolom a gépet a videókártyán lévő ventilátor is forog!Unokatesóméknál volt egy ideig a gép és nem tudom hogy ő használta volna! Ez egy régebbi tipusu gép igy csak 2 ram slot van benne! 2x1gb ddr2 es ! A kábelek a megfelelő helyre illetve rendesen a helyükön vannak! Tettem bele még egy vinyót meg egy sima cd-olvasót is és ekkor átnéztem a kábeleket hogy nem e mozdult ki valahonnan!

De minden a helyén van!

2017. jan. 25. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!