Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows telepítése USB-ről?!?

Windows telepítése USB-ről?!?

Figyelt kérdés
Ma érkezett meg az új laptopom és Linux op. rendszer van rajta és fel akarok rá tenni a Windows 10-et. Na ugyebár a rufus segítségével csináltam egy pendrive-t rajta a win 10 el. Beléptem a bios-ba ( InsydeH20 ) és egyszerűen hiába állítom a bootolásnál első helyre a 3 usb amit meg ad nem bootolja be onnan. Régen is volt ilyen problémám a régi laptopomnál de ott úgy oldottam meg hogy bekapcsolt állapotba telepítette fel a win 10. ( úgy értem mint egy játékot. letöltöttem setupra klikk és ment is... ) de itt nyilván nem tudom megcsinálni... :/ Tudtok valahogy segíteni? Nincs cd-m sajnos csak pendrive és onnan kéne bootolni/telpíteni a rendszert. Előre is köszönöm a válaszoka! Sürgős és fontos lenne. :/

2017. jan. 24. 19:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Bekapcsolás után nyomj F8-at (a BIOS logó idején), illetve ha eltér, akkor azt a gombot, amivel a direkt boot-menü bejön, és ott próbáld meg kiválasztani.

Ha van kéznél egy másik gép, teszteld rajta a pendrive-ot, hogy azt bebootolja-e.

2017. jan. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 |Orfeusz| ***** válasza:

BIOS-ban fast bootot kapcsold ki, és az USB legacy suppoertot meg minden (USB-vel kapcsolatos opciót) érdemes átállítani.

Ha így se megy, akkor a Windows Media Creation Toollal is próbálj meg telepítőt kiírni.

2017. jan. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hamarosan megírom mire jutotta! Köszönöm a válaszokat!
2017. jan. 24. 20:19
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]

Így csináltad?

2017. jan. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Rufus segítségével csináltam viszont már sikerült megoldódott a probléma :) Annyi hogy a rufusnál a harmadik lehetőséggel kellet "kiírni" a win 10-et és már fel is ismerte :) ( GPT partition scheme for UEFI )

Köszönök mindent! :)

2017. jan. 24. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!