Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mitől szaggat a gépem?

Mitől szaggat a gépem?

Figyelt kérdés

CPU : Intel Core i5 6500 @ 3.20GHz, 16GB RAM, 2047MB NVIDIA GeForce GTX 950, Windows 7 Professional 64-bit SP1

Nem túlmelegedés okozza a problémát, drivereket frissítettem, vírusokat nem találtam. Újraindítottam a gépet, de semmi. Elindítás után pár perccel jelentkezik a probléma.



2017. jan. 25. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia sajnos nekem is volt egy ilyen gondom régen egy i3 6100-al és ott nagyon ritka de a cpu-m volt a rossz garanciában cserélték.
2017. jan. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm a válaszod, szerinted egy rendszer visszaállítást még megpróbáljak?
2017. jan. 25. 19:35
 3/5 anonim ***** válasza:
midnenképpen garanciáztatást csak a végső esetben mert 2-4 hétig oda lessz.
2017. jan. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
másik eset ha a ramod nem az igazi, ha 2 kitben van próbáld ki mind 2 őt külön, és esetleg egy win 10-et, skylake miatt.
2017. jan. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha ramok jók akkor próbáld ki, hogy kiveszed a vga-t és cpu igp jével is így kizárod a fő okokat és ha ram jó, vga nincs bent és továbbra is fent áll a gond akkor nagyon nagy esélyes ,hogy rossz a cpu-d.
2017. jan. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!