Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » 15 éves fiúnak videójátékot...

15 éves fiúnak videójátékot gondoltam venni szülinapi ajándékba. Mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

2017. jan. 26. 14:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Milyen platform? xbox, playstation, pc?


Ha pc akkor az milyen teljesítményű? Mit engednek/tiltanak a szülei?

2017. jan. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

Videó játék?? Ha van egy erősebb PC akkor egy tori oldalról le szoktak szedni olyan játékot ami éppen kell, ilyen értelemben nem szabad ezekre költeni.

Más értelemben meg PlayStation 2-3-4 vagy 5 vagy mi? Sztem felesleges.

Vagy kézi játék? Az megint értelmetlen hisz az okos telókkal jó játékok futtathatóak.

2017. jan. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem a mai 15 éves fiúk vannak annyira rutinosak, hogy megszerzik ingyen a játékokat (torrent), úgyhogy nem biztos hogy ez jó ötlet, nézz utána!
2017. jan. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Az előzőknek. Ha újabb játékot vesz nagy rá az esély hogy denuvós, azt meg torrentezheti, már ha fent van valahol.
2017. jan. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Igazából ez attól függ, hogy milyen játékokat szeret. Sajnos a játékkal nagyon mellé lehet fogni, amellett, hogy ha eltalálod, hogy mire vágyik, akkor nagyon jól is el tud sülni. Szóval a feladat adott: derítsd ki, hogy mivel játszik, és/vagy milyen játékot szeretne. :)

Továbbá az se mindegy, hogy milyen konzolja, vagy milyen gépe van.

2017. jan. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én az unokaöcsémnek az új gépén csináltam egy Steam accountot, töltöttem rá pénzt, aztán a szüleivel együtt kiválasztottuk, mit vegyen rajta (Rocket League, Subnautica, Stardew Valley). Tökéletes ajándék, amivel mindenki jól járt.
2017. jan. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
15 éves fiút már nem kell félteni az erőszakosabb játékoktól sem fps játékot ajánlok hogy idő előtt ideg beteggé váljon.
2017. jan. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Hogyha úgyis mindent le lehet már tölteni, akkor inkább valami mást keresek ajándékba
2017. jan. 31. 14:38
 9/12 anonim ***** válasza:
egy 15 éves fiú csak a számítógépes játékoknak tud örülni vagy egy játék konzolnak .
2017. jan. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

és úgy érted manapság minden el lehet lopni le töltéssel ..

az új játékok nagy része amúgy sem le tölthető mivel denuvu 2.0 -ás védelemmel vannak ellátva ami nagyon nehezen törhető .

2017. jan. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!