Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az lenne a problemam, hogy a...

Az lenne a problemam, hogy a laptopom nem erzekeli a Cd-t. Windows 8 van rajta, es eddig mukodott. Most amikor berakom a Cd-t villog a fenyjelzo, de ha raklikkelek oda ahol megkell nyitni nem nyitja meg. Meg lehet javitani?

Figyelt kérdés
Bocsi ha nem irtam tul erthetoen,de sajnos nem ertek az ilyen dolgokhoz.Mit tehetnek?Tudnek valamit kezdeni vele?

2017. jan. 26. 19:29
 1/3 Hominida ***** válasza:
Előfordulhat az is, hogy maga a meghajtó romlott el. Persze csak ha a hiba több CD-vel is észlelhető. Írni sem tudsz lemezt?
2017. jan. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Próbáltam több cd-vel,de nem megy,hallani lehet ahogy forgatja a cd-t...nem próbáltam sosem cd-t írni.
2017. jan. 26. 20:29
 3/3 Hominida ***** válasza:
Akkor viszont most nem tudod megítélni, hogy nem az optika ment-e tönkre. Szervizbe kell vinned.
2017. jan. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!