Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem tudok csatlakozni a...

Nem tudok csatlakozni a Huawei ID-hez. (P8 lite) Miért van ez és hogy tudom megoldani ezt a problémát?

Figyelt kérdés
Le szeretném menteni az összes adatot képez videót stbt hogy ha újratelepítem a telefonom akkor vissza tudjak állítani mindent. Beregisztráltam a Huawei ID-re le is töltöttem a Google Play áruházból. Belépek a fájlokba ott a felhőkbe és rámegyek az engedélyezés gombra. Elkéri a bejelentkezéshez a fiókom kiválasztását majd mikor rámegyek azt írja ki hogy "Hálózat nem érhető el. Ellenőrizze a hálózati kapcsolatot." Próbáltam újraindítani Wifivel Wifi és mobilnet nélkül mobilnettel de egyiknél sem engedett be. Hogy tudnék csatlakozni?

2017. jan. 26. 20:41
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!