Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Feltettem a win7 professionalt...

Feltettem a win7 professionalt, amikor telepítésnél kérte a kódot rányomtam, hogy majd késöbb, most néztem és azt írja ki hogy aktív. Létezik hogy aktiválás nélkül aktív? Megnéztem win loaderrel is, ott meg azt írja run in sandbox, ez mit jelent?

Figyelt kérdés
2017. jan. 26. 20:46
 1/9 Dongaben ***** válasza:
Ha "tört" verzió, akkor létezik...
2017. jan. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És így stabil a rendszer ?
2017. jan. 26. 20:55
 3/9 Dongaben ***** válasza:
Mivel a Win 7-re már nem igazán jönnek frissítések...azt mondanám, hogy stabil!:)
2017. jan. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És a run in sandbox mit takar ?
2017. jan. 26. 21:04
 5/9 anonim ***** válasza:
Azt, hogy az a program "homokozóban" fut.
2017. jan. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Vagyis ? Ez mit jelent ?
2017. jan. 27. 21:49
 7/9 A kérdező kommentje:
És ez mit jelent ?
2017. jan. 27. 21:50
 8/9 anonim ***** válasza:

"A Sandbox (magyarul: homokozóláda) egy leárnyékolt terület a rendszereden belül, ahol a programokat úgy lehet futtatni, hogy azok ne tudják megtámadni a számítógépedet.


A Sandbox a benne elindított programok számára normál Windows környezet imitál, de az összes fájlhozzáférést elfogja és külön tartományban futtatja. Így egy kártékony szoftver nem tud többé hozzáférni a rendszerfájlokhoz vagy más egyéb módon károkat okozni."

2017. jan. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyébként ha aktívnak írja, akkor miért problémázol?
2017. jan. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!