Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Fifa 17 miért nem indul? ...

Fifa 17 miért nem indul? Rendszerinfó. : Processzor. : Intel (R) Pentium (R) CPU G3260 @ 3.30 GHz Memória . : 8GB Rendszer tipusa. : Win 10 64 bites Videókártya . : Nvidia GeForce GTX 750 TI

Figyelt kérdés
Tegnap vásároltam meg a Fifa 17,fel telepítettem,aktiváltam,minden rendben volt,de valamiért nem indul,viszont hibaüzenet sincs,egyszerűen nem csinál semmit! Valakinek ötlet,tipp?!!
2017. jan. 28. 09:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Ilyenkor érdemes megnézni a rendszernaplót.

Start menüben Event Viewer-re keress rá.

2017. jan. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Megtaláltam ezt a bizonyos rendszernaplót,viszont elég amatőr vagyok ezekben a kérdésekben :D mit kell keressek ezen belül? válaszod előre is köszi :)
2017. jan. 28. 09:53
 3/8 anonim ***** válasza:

Windows logs\Application alá szoktak bekerülni alkalmazás szintű hibaüzenetek.

Itt érdemes körülnézni, hogy az indítás körüli időpontban nem-e volt Error (piros) jellegű üzenet, az adhat valami támpontot, hogy mi ment félre.

Ha itt sincs semmi infó, akkor a termék supporttal kell felvenni a kapcsolatot, attól függően, hogy hol vásároltad a játékot.

2017. jan. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hát egyenlőre nem lettem beljebb,mindenesetre köszi a válaszod :)
2017. jan. 28. 10:03
 5/8 A kérdező kommentje:
félre értések elkerülése véget,nem az általad nyújtott infó miatt,hanem a témában való tudatlanságom miatt nem jutok előbbre :)
2017. jan. 28. 10:05
 6/8 P.O.C. ***** válasza:

Nem vagyok benne biztos, hogy normálisan fut sima két magos processzoron.

A minimum rendszerigénybe is 2 mag + HyperThreading szerepel legalább.

[link]


Sokan küszködnek vele, ha rákeresel..

[link]

2017. jan. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi,azért nem adom fel,találok valami megoldást előbb- utóbb!
2017. jan. 28. 10:34
 8/8 A kérdező kommentje:
Sikerült megoldanom az általad linkelt videóval,köszönöm szépen :)
2017. jan. 28. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!