Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit tegyek, nem tudom aktiváln...

Jávor Tamás kérdése:

Mit tegyek, nem tudom aktiválni a bluetooth-t a laptopon? Megcsinálom amit a súgó diktál, eljutok idáig:A Vezeték nélküli eszközök területen a Bluetooth vezérlőjére koppintva vagy kattintva kapcsolhatja be az eszközt. De nincs (! ) bluetooth vezérlő!

Figyelt kérdés
Telepítettem bluetooth eszközt, és korábban nem volt gondom. Most az indítás után sem jelenik meg a bluetooth ikon.
2017. febr. 5. 01:00
 1/3 holnaptegnapja ***** válasza:
Az eszközöd menüjében a Bluetooth csatlakoztatása azzal jár együtt, hogy a két "eszközt" kapcsold be bluetooth-on, és "párosítsd"
2017. febr. 5. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezt értem, most a régi telefonommal párosítottam is az újat, és átküldtem azokat a fényképeket amit a laptopra is fel akarok tenni. De a laptopon meg sem jelenik a bluetooth ikon az indítópulton, ahol eddig korábban megjelent.
2017. febr. 5. 11:29
 3/3 A kérdező kommentje:
A laptop továbbra is azt írja ki hogy nem található eszköz, de ez érthető is, hiszen ahol aktiválni kellene rajta a bluetooth-t, ott nem jelenik meg ez a lehetőség, csak a WiFi aktiválása.A laptoppal van valami gond, mert a Youtube-on néztem a videót hogyan kell aktiválni a bluetooth-t, el is jutok odáig ahogy a film mutatja, csak nekem ott nem jelenik meg csak a WiFi aktiválása, és a repülő üzemmód ki és bekapcsolása. A filmen megjelenik a bluetooth aktiválása, nekem viszont nem! Már új bluetooth illesztőprogramot is telepítettem a laptopra sikeresen, de így sem megy.
2017. febr. 5. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!