Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Telefonom:LG-H220 Üres sd...

Telefonom:LG-H220 Üres sd kártya vagy nem támogatott fájlrendszerrel. MI LEHET A PROBLEM?

Figyelt kérdés
Más telefonba is próbáltuk azokba is azt írta ki. A játék lehet ennek az oka? Számítógépen pedig nem jeleníti meg olyan mintha nem lenne a telefonomba sd. A galériámból a képek szépen eltűntek.Eltávolítottam az sdt sokszor ki-be rakosgattam és semsemmi,újraindítottam a telefonomat sokszor és semmi.Pedig 1 évig bírta és semmi gond nem volt.Onnan kezdődött,hogy reggel felkeltem elindítottam a játékot. Lefagyott..oké még egyszer elindítottam na és akkor irta ezt ki. Hogyan tudnám ezt orvosolni? Olyanokkal ne gyertek, hogy formázd meg, meg rakd bele a netbe mert próbáltam már és semmi!Ha valaki tud valami értelmes okos választ azt elfogadnám!

2017. febr. 5. 16:00
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!