Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Razer Krakken USB vagy Razer...

Razer Krakken USB vagy Razer Krakken 7.1 éri meg vajon jobban? Vagy akármilyen más?

Figyelt kérdés

Olvastam itt-ott róla, de azért felteszek egy kérdést. (Ha nem látod értelmét a kérdésnek nyugodtan görgess tovább)


-Alap hangkártyám van, alaplapba integrált. Persze abból is van több fajta így ez nem sokat segít, de sajnos nem tudom a típusát, mert már nem most vettem. Annyit tudok hogy nem volt olcsó, így talán a hangkártya sem valami legalsó kategóriás. A kérdés természetesen az hogy ez mekkora probléma? Érdemes egy akármilyen integrált hangkártyához ilyen fejest venni?


-Egyáltalán érdemes ilyen fejest venni? Jókat láttam a 7.1-ről, de vajon tényleg megéri majdnem 2x annyiért megvenni mint a sima Razer Krakken USB-t?


-Ha egyiket sem ajánljátok, akkor mit mondanátok helyettük? Ha ez a 7.1 dolog nem éri meg, akkor maradnék a sima Krakkennél vagy abban az árkategóriában (15-17k alatt) bármi másnál.


Fontos. Mikrofon nem érdekel. Van asztali, és az tökéletes nekem. Szóval akár valami sima fejhallgatót is ajánlhattok.


-Igen, ott a google mint minden máshoz. De direkt ide írtam, hogy az itteni nagyszerű emberek véleményét hallhassam, és meg tudjam velük beszélni aktív szóváltás közben, mert jelenleg fogalmam sincs hogy milyen fejest vegyek, most hogy az az ezer éves elromlott amit használtam. Nem is értek hozzá szóval se kép se hang.



2017. febr. 7. 20:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezzel a két konkrét fejhallgatóval nincs személyes tapasztalatom, viszont a 7.1 meglátásom szerint kizárólag hangfalnál éri meg, az 5.1 re fizetett felárra is erősen húzom a számat, már nagyon régóta nagyon jól működik a hang keverés, el tudja hitetni bármelyik játék a legnagyobb hangbzival is hogy az a gránát előtted\mögötted\melletted robbant. Ha hiányozna az ára akkor én nem erre költeném.


Alaplappal kapcsolatban meg nem feltétlen van összefüggés az ár és a hangkártya között, minőség alatt nem csak azt értjük hogy támogatja a sokpontegyet, hanem hogy tiszta hangzása van, árnyékolt, és a jó ég tudja még mit. Támogatja egyáltalán a 7.1 et?

2017. febr. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem, pont ezért gondolkoztam én is ezen a 7.1 dolgon. Szerintem maradok a "simánál". Bár még várok válaszokat, hogy tudjak összesíteni ha jönnek. A támogatással van itt a probléma az a baj, hogy nem tudom. Mivel nem tudom az alaplap típusát. Esetleg valahol meg tudnám nézni úgy hogy ne kelljen szétkapnom a gépet? (doboz padláson, helytakarékosság miatt)
2017. febr. 7. 20:44
 3/5 A kérdező kommentje:
Keresgélem még a papírját azokat elől szoktam hagyni.
2017. febr. 7. 20:45
 4/5 A kérdező kommentje:

Sikerült megtalálnom:

SupremeFX 8-Channel High Definition Audio CODEC

Szomorúan vallom be, hogy ez nekem nem sokat jelent így most. Interneten egyelőre nem igazán találtam instrukciót a 7.1-re mutatóan.

2017. febr. 7. 20:52
 5/5 A kérdező kommentje:

Választ igaz már nem fogok kapni. De ha esetleg más is ide jut mint én, mert közbe nagy nehezen megoldódott annak itt hagyom, hogy elvileg a 8 csatornás hangkártya támogatja a 7.1-et. (Tehát az én esetemben igen)

Viszont ez a Razer meg a többi csak --hype-- márka, ahogy én azt sejtettem is, így utólag végül feleslegesen tettem fel a kérdést, de hátha valakinek segít, arra talán jó lesz.

Szóval én is inkább valami más fejest veszek majd, bár még nem tudom milyen lenne a jó, sennheiserem volt, jó hangminőséggel, talán most is arra fordítok. Remélem valakinek segítettem, tiszteletem!

2017. febr. 7. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!