Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Bekapcsolás után lefagy az...

Bekapcsolás után lefagy az egész gép, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Bekapcsolom,boot meg minden bejön a win 7 és lefagy, semmire sem reagál. Ha nem fagyna le elindítom a FIFA 17 es játékot és akkor fagy le. (általában magától is lefagy max 5 perc.)


Most cseréltem tápot egy 600W os ra. Cseréltem processzort is egy FX 6300 - asra. A videókártya egy gtx 750 Ti. Az alaplapról annyit tudok am3 és am3+ foglalat megy belé.



#GTX 750 Ti #Akyga Pro 600W AK-P3-600 #DDR3 8 gb ram
2017. febr. 8. 21:31
 1/4 anonim válasza:
Szerintem kezdetben nézd meg a hardverhasználatot. A processzor és RAM használatot megtudod nézni a feladatkezelőben. Gyanítom, hogy valami alkalmazás/ háttérfolyamat elveszi az erőforrásokat. Ilyenkor a teendő ezt leállítani, majd megszüntetni. Ha nem ez a probléma, akkor én egy hőmérséklet ellenőrzéssel folytatnám a bios-ban. ( mikor takarítottad a gépet a portól? ) Ha nem is melegszik a gép akkor op. Rendszer újratelepítéssel próbálkoznék. Szerintrm csak valami apró hiba van, nem kell félni tőle.
2017. febr. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! 1 hete lett kitakaríttatva mindent szervizből rendeltettem. Melegedni nem hiszem mert cooler master hyper 103 van rajta, fix 40 fok körül. 1 hete mikor bevittem a szerelőhöz újra lett téve,meg kitakarítva.
2017. febr. 10. 14:43
 3/4 A kérdező kommentje:
Hozzátenném, ezt a proci csere után kezdte el csinálni, régi procival teljesen használható a gép csak gyenge már nekem.
2017. febr. 10. 14:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Az Akyga tápok hulladékok, ha nem tudnád. Többre mentél volna egy Be Quiet System Power 300-zal, akkor talán nem lennének ezek a lefagyások sem. Tápegységet nem ráírt teljesítmény alapján veszünk!
2017. márc. 19. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!