Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 10 eladása lehetséges?

Windows 10 eladása lehetséges?

Figyelt kérdés
Hali történt az hogy volt egy régi notebookom amin eddig win8 ment és frissítettem az ingyenes 10-re. viszont ezzel párhuzamosan kaptam egy új laptopot amihez volt eredeti windows 10 amit el is vittem egyik informatikus barátomnak aki viszont a nagyvállalati verziót rakta fel nekem amit be is aktivált (önkormányzatnál dolgozik) és arra lennék kíváncsi hogy ezt el tudom-e adni a windows 10 termékkulcsot úgy hogy nem kaptam hozzá matricát meg DVD-t sem csak egy a garancia papírra rányomtatott kódot

#eladás #Windows 10 #lehetéges
2017. febr. 9. 16:05
 1/2 |Orfeusz| ***** válasza:

Nem, az az alaplaphoz be lett regisztrálva, csak az adott gépen működik.


A nagyvállalati verzió totál fölösleges, főleg úgy, hogy alapból volt rajta Win 10. Miért rakta fel rá a barátod?

2017. febr. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem félreértesz az új laptopom úgy kaptam hogy volt hozzá windows 10 csak nem volt feltelepítve hanem valami freedos vagy mi volt rajta és így vittem el neki és azt mondta hogy ha nem kell akkor adjam el a kulcsot mert eredeti de nem tudom hogy lehetséges-e
2017. febr. 9. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!