Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » CS:GO-ban indítom a játékot,...

CS:GO-ban indítom a játékot, kb 5 fps-em van, többi lent!?

Figyelt kérdés
Nem voltam megelégedve cs:go-ban a teljesítménnyel, ezért rendszerkonfigurációban átállítottam a ramok használatát, majd vissza, tehát a rendszer állítja be saját magát (közte egy ujraindítás), és mikor indítottam a játékot kb 10perc múlva hozta be magát a fekete képernyőt, és kb 3-4-5 fps-t produkált. Újra tettem a játékot kétszer, majd a Steamot, is és semmi változás. Egy haverommal a ramokra gyanakodtunk, ezért (6gb ram) megcseréltük a slotokban a ramokat, kitisztítottuk a hűtőt stb stb. És ezután is ugyanazt csinálja a játék. DE csak ennél a játéknál. Más játékok se futnak tökéletesen azóta, mert folyamatosan mikrolaggokat tapasztalok.

2017. febr. 11. 22:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Milyen ram?

Proci?

Videokártya?


Pontosan mit csináltál a ramokkal?

2017. febr. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ramot nemtudom, de egy 4gb és egy 2gb

cpu- Intel Core i5-3337U CPU @ 1.80GHz

videokártya- AMD Radeon 7500/7600M


Rammal annyit csináltam, hogy a Rendszerkonfigurációban van ott egy olyan fül hogy indítási opciók, vagy valami ilyesmi, és ott beírtam a 6000mb ramot, majd visszaállítottam arra, hogy a rendszer állítsa be magának.. Másképp nemtudom leírni.

2017. febr. 11. 23:00
 3/7 anonim ***** válasza:

Csak azt magyarázza el nekem valaki, hogy ha kevés az fps- akkor miért mindenki a ramra gyanakodik?


Amúgy miből gondoltad, hogy a ram lehet a ludas a kevés fps-miatt?

Egy tiszta rendszert javaslok, vagy ha nem ssd-n van a rendszer, akkor esetleg a rendszer vissza állítását 1 korábbi pontra...

2017. febr. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Azért a ramra gyanakodtam,mivel régebben 20-30fpsel tobb volt mint most, es konkretan baszta az agyam hogy fel ev kihagyas utan szarabbul fut.


Egyebkebt azt a rendszer visszaalitasa egy korabbi pontra-azt hogy kell csinalni?:)

2017. febr. 11. 23:43
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha win7 ed van akkor bal alsó sarokba a windowsjelre kattintva a keresőbe ird be hogy rendszer visszaállítás
2017. febr. 12. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

" Ha win7 ed van akkor bal alsó sarokba a windowsjelre kattintva a keresőbe ird be hogy rendszer visszaállítás"


Ha nem win7-ed van, akkor is.

2017. febr. 12. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Windows 10-em van, beirom keresésbe, nem talál semmit.
2017. febr. 12. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!