Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy töröljem a .dll fájlokat?

Hogy töröljem a .dll fájlokat?

Figyelt kérdés
A helyzet az h letöltöttem valamit már nem tudom pontosan mit de a feltétele az volt h letöltök egy Dealio nevű keresőprogramot. Le is töltöttem, csakhogy nincs már se az alap programra, se a vele letöltött "Dealio"ra nincs szükségem. Mindent letöröltem, csakhogy a leresőprogi mappájában attmaradt 2 .dll fájl (Dealio.dll és DealioRes409.dll) amit egyszerűen nemtok kitörölni. Mindig mondja h "ezen művelet végrehajtásához engedély szükséges" és két gomb: újra és mégse és ha a mégse-re nyomok akkor ugyanez az ablak jön elő... SEGÍTSÉG!!
2008. okt. 10. 15:08
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ajjaj elrontottam az utolsó mondat: ha az UJRA-ra nyomok akkor ugyanez az ablak jön elő... És továbbra is SEGÍTSÉÉG!!
2008. okt. 10. 15:10
 2/12 anonim ***** válasza:

Naná hogy nem, hiszen valószínűleg vírus. Nem igaz hogy nem tanítják meg a kölyköket arra, hogy nem töltünk le minden szart az internet legsötétebb segglyukaiból.

Keress egy víruskeresőt.

[link]

vagy nod32, vagy valami más.

2008. okt. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ajánlom a Spyvare Terminatort töltsd le jó vírus és kémprogram kereső kitörli a vírusokat és minden fertőzést a gépből.És még a Trójai vírusok ellen is hatásos.Én már egy ideje NOD32 helyett ezt használom és szerintem ez jobb.
2008. okt. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De megvizsgáltam Norton Internet Security-vel (20 napja tettem fel, a legújabb változat) és nem talált vírust.
2008. okt. 10. 17:55
 5/12 anonim ***** válasza:
Le ne töltsd azt a szart amit belinkeltek.Ki tudja mi a franc az.Még sosem hallottam róla,pedig nagyon sok vírusirtót ismerek.A terminator meg a nod az két külön dolog,de ne menjünk most ebbe bele,nincs kedvem elmagyarázni.Futtasd a saját irtód,ha gondolod,de közel sem biztos,hogy vírusok.Mit foglalkozol velük,ha nem ártanak?Egyszer úgyis újra kell raknod a géped,akkor majd eltűnnek.
2008. okt. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Jaj köszi szépen h figyelmeztettél már majdnem letöltöttem... :S

És köszi, igazad van, annyira nem is zavar... :D

2008. okt. 10. 17:59
 7/12 anonim ***** válasza:

Megnéztem,tényleg egy vírusirtó,amit belinkelt


[link]


De attól független hagyd a francba,a norton sokkal jobb nála.Amúgy se szabad egy rendszerre telepíteni őket.

2008. okt. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Oké köszi
2008. okt. 10. 18:21
 9/12 anonim ***** válasza:
Igazából két oka lehet annak, ha nem engedi letörölni: használatban van vagy nincs hozzá jogod. Ha használatban van akkor fogod a taskmanagert és mindent kilősz, ami nem ismerős, és ha utána sem tudod letörölni, akkor baj van. Ha nincs hozzá jogod, akkor rendszergazdaként kő belépni, akkor elvileg (majdnem) mindent letörölhetsz...
2008. okt. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A task managert sok vírus letiltja, nem is ez a gond, hanem sok vírus nem is látszódik a task managerben vagy az msconfigban. A nod32 meg nem mindenható, néhány dolgot nem talál meg amit már írtók megtalálnak. Több vírusírtó megfér egy rendszeren, több tűzfal már ütközik viszont.

A legbiztosabb az ha egy vírus után formázunk és új rendszert telepítünk, legalábbis ha a számítógépünkön fontos adatok vannak amiket nem akarunk kiszivárogtatni.

2008. okt. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!