Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért laggol ez a játék?

Miért laggol ez a játék?

Figyelt kérdés

DarkOrbit-ot szoktam játszani a gépen de egy ideje nagyon laggol. Eddig 3D-ben játszottam közepes grafikán, szinte tökéletesen futott, most meg 2D-ben is rossz.. Valami ötlet?

Intel G3260 3.30Ghz, Windows 10 Pro 64Bit, 4Gb ram, Intel HD grafika. Lehetséges hogy videókártya hiánya miatt van? Bár nemhiszem hogy a netes játékokhoz valami 1080-kéne..



2017. febr. 13. 12:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez nem egy ilyen böngészőben futtatható játék? Frissítsd a kiegészítőt amit használ. Flash, unity, vagy java, nem tudom mi kell neki.
2017. febr. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De, böngészős. Frissítettem már mindent (Java,Flash) de így is akad. A vidikártyán kívűl szerintem nem olyan rossz config, hogy most is 20fps-el vigye :/
2017. febr. 13. 12:53
 3/7 anonim ***** válasza:
Frissítsd akkor a vidi kártya drivert is
2017. febr. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyébként nekem most a chrome flash alapú játékoknál iszonyat szaggat. Próbáld ki másik böngészővel is.
2017. febr. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A kártya drivere a legfrisebb, és más böngészőben is ilyen. Opera, Firefox, Chrome, IE.. Mi okozhat még gondot? Esetleg hogy sok minden van a gépen? A fater pl. egéz nap torrentezi a filmeket rá..
2017. febr. 13. 13:03
 6/7 A kérdező kommentje:
Azt meg nemértem hogy a WoT (Blitz verziója) Full 3D játék, mégis max grafikán akadás mentesen megy..Ez pedig csak böngészős :/
2017. febr. 13. 13:05
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha a C-n van 5-10% szabad hely, akkor az nekem okoz, hogy mi van a gépen. Ha megy a torrent és maximális sebességgel tölt, akkor előfordulhat, hogy az online játéknak már nem jut a sávszélességből. Próbáld meg torrent nélkül. Lehet a sok szerver-kliens szinkronizáció a lassú nettel a ludas.
2017. febr. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!