Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vennétek pendrivét vagy...

Vennétek pendrivét vagy memóriakártyát ebay-röl?

Figyelt kérdés
Ha nem miért?

2017. febr. 14. 13:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Én hamarosan rendelek.

Szerintem bátran lehet venni, csak ami túl sok Gb-os és hát főleg mellette olcsó, olyat ne vegyél. Egyik tanárom így szívta meg, rendeltek egy 1Tb-osat, kb 20 dollárért, bedugtad gépbe, tényleg 1000 Gb-ot mutatott, de ha kb 8 gb-nál több fájlt pakolsz rá, akkor teljesen meghülyül.

Ilyennek nem szabad bedőlni.

De ha egy 4-8-16 Gb-osat rendelsz, és az ára baráti, de nem elvetemülten olcsó, tehát nem 150 Ft egy 16 gb-os, hanem mondjuk 1000, akkor az még bőven lehet jó.

2017. febr. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én már rendeltem többször is. A gyanúsan olcsó, noname márkát kerülni kell, én is megszívtam, ahogy az előző írta. Utána 32 GB-os sandisk-et rendeltem, az jól működik.
2017. febr. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én vettem már mindkettőt. Egyszer egy 32gb-os sandisk 3.0 pedrive-ot (£7), kétszer meg ramokat.

Rendeltem már noname ddr2-es ramokat egy régebbi gépbe, meg rendeltem már újabb corsair ramokat is, aminek darabja lett volna £25, de én a kettőt vettem annyiért. Minden eredeti volt, nem kamu. Mai napig működik minden.

2017. febr. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Többször rendeltem már és egyikkel sem volt semmi gond mert csak megbízható eladóktól vettem akiknek 98% feletti az értékelésük és több ezer terméket adtak már el.
2017. febr. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor leírnám a saját tapasztalatom.


Rendeltem egy noname 16 gigás microsd kártyát (tudom sz@r)

Vásárlás elött direkt megnéztem a termékről az értékeléseket csak pozitív volt.

3 hét múlva meg is érkezett.

Első dolgom tesztprogram lefuttat.

Kiderült,hogy 3.9gb a jó rész a többi kuka.

Na én írtam is egy szép kis negatív értékelést.

Másnap jött a levél,hogy visszautalják a pénzt csak vonjam vissza a negatívot.


Ui: most már tudom miért voltak csak pozitív értékelések a kártyáról

2017. febr. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#5 Ilyenek is előfordulnak.

Bár én csak Angliából szoktam rendelni, ott legalább nem adják el a sz@rt. De azért ott is ki lehet fogni.

3 hét? Wow. Én amikor videókártyát is vettem, este megrendeltem és reggelre meg is jött. De tegnap délután is rendeltem egy headset-et, ma reggel a postásra keltem. (Ezt csak érdekességként írtam le. Kínából nem éri meg rendelni. Inkább csak EU-n belül.)

2017. febr. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!