Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vidman felszívódott?

Vidman felszívódott?

Figyelt kérdés
Tudja valaki hogy egyátalán él-e még, már 6 hónapja nem csinált új videót.:(

2017. febr. 14. 14:14
 1/10 anonim ***** válasza:
65%

Ha megnézed a facebook oldalát, ott elmondta, hogy mivan vele.

2016. november 23.

"Sziasztok!

A helyzet az, hogy már több hónapja nem vagyok jól. Több hét orvoshoz járkálás után nagy nehezen, de egy arckoponya ct-nek hála kiderült, hogy mi okozza ezt az egészet. Röviden annyi van, hogy a bal arcüregemet 100%-osan kitölti egy orrpolip izé, aminek hála már egy jó ideje annyi energiám van, mint egy darab botnak. Fekszem, alszom és nézek ki a fejemből hetek óta. Nekem van olyan ember az ismerettségi körömben akinek szintén voltak ilyen orrpolipos problémái, de a fül-orr-gégész szerint én kipörgettem a bónuszt, mivel az én esetem elvileg a ritkábbik kategóriába tartozik, ezért csinál ki ennyire. Úgyhogy december elején lesz egy endoszkópos műtétem és remélhetőleg utána már újra lesz energiám és nem úgy fogom érezni magam mint aki hetek óta nem aludt semmit. Elvileg kb. csak 3 napot leszek kórházban, aztán már jöhetek is vissza haza. Már nagyon várom ezt a műtétet, mivel ennyire még semmilyen egészségügyi probléma sem tudott kiütni.

Amint túl leszek ezen az egészen, egy videó keretein belül elmesélem majd részletesebben ezt az időszakot. Baromi rossz érzés az, hogy már ennyi ideje képtelen vagyok azzal foglalkozni amivel szeretnék. Na de mindegy is, erre is majd inkább a videóban térjünk vissza, mert akkor már valószínűleg jobb hangulatban tudok mesélni erről az egészről. "



2016. december 16.

Sziasztok!

Okkal nem írtam ez idáig. Abban bíztam, hogy a műtét után már csak jó hírekkel tudlak majd zargatni benneteket. Na de jó hír is van azért, szóval azzal kezdem.

A műtét tök jól sikerült, kétszer voltam kontroll vizsgálaton és a doki mindent rendben talált, illetve én magam is érzem, hogy az orrom fényévekkel jobban szuperál azóta, hogy kiszedték az arcüregemből azt a sok izét... Ennek persze baromira örülök, csak a helyzet az, hogy ezt leszámítva fizikailag és szellemileg egyelőre még nem tapasztaltam javulást. Megpróbálom röviden kifejteni, hogy miről van szó.

Már hónapok óta az energiaszintem a nullát közelíti meg, a legapróbb dolgokhoz is baromi nehezen tudom összekaparni magam. Ezt úgy értsétek, hogy ennyire fáradt és gyenge még sosem voltam életem során. Utálok panaszkodni, nem szokásom túlozni, sajnos ez van.

Amiről meg még korábban nem írtam, hogy ez a hónapok óta tartó fáradtság, még azelőtt, hogy kiderült volna a problémáim oka, egyszer csak tovább lépett abba a fázisba, hogy gyakorlatilag belassult az agyam. Baromi hülyén hangzik tudom, ráadásul rohadt nehéz megfogalmazni úgy, hogy érthető legyen. Ilyet sem tapasztaltam még ezelőtt sosem... Picit ahhoz tudnám hasonlítani, mintha az ember 0-24 félálomban lenne és az alap 100% helyett olyan 30-40%-on pörögne az agya. Baromi frusztráló, mert mindenben hátráltat. Természetesen ezt elmondtam házidokimnak és a dokinak is aki megműtött. Mindketten azt mondták, hogy ez elvileg 5-6 hét és javulni fog. Persze bízok ebben, de egyelőre nem érzek javulást ezen a téren sem, úgyhogy január elején még folytatódni fog a történet neurológia vizsgálatokkal.

Ennél jobban most nem mennék bele a részletekbe, mindenkinek vannak problémái, nem célom másokat még plusszban az enyémekkel terhelni, de valami helyzetjelentést és magyarázatot már nagyon szerettem volna veletek megosztani.

Bízok benne, hogy mihamarabb túl leszek ezen az egészen és folytathatunk mindent onnan, ahonnan abbahagytuk."

2017. febr. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
60%
Eh :(
2017. febr. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Szegééény!

Nem tudtam, hogy ilyen szarul van, köszi az infót.

2017. febr. 14. 19:38
 4/10 anonim ***** válasza:
61%

Azóta sajnos van újabb fejlemény, egy barátja írta kommentbe :(


"Üdvözlök mindenkit! Én Vidman egy barátja vagyok, pontosabban a barátnőjének vagyok jó barátja, ő kért meg rá, hogy ide írjak, mert neki ez nagyon nehéz lenne. Nekem is nehezemre esik közölni ezt a hírt, de Vidman sajnos nincs olyan állapotban, hogy egyáltalán bárhogy üzenetet tudna küldeni. :( Már több, mint másfél hónapja kórházban fekszik, ugyanis a műtét után eléggé leromlott az állapota, ami odáig fajult, hogy nem tudott felkelni még az ágyból se. Ez azért van, mert a műtétnek súlyos szövődményei alakultak ki, Pontosan agytályog alakult ki nála, koponyaűri vérzéssel, ami több hónapig, akár fél évig tartó kórházban fekvést és pár éves rehabilitációt igényel, hogy az idegrendszeri károsodás mértéke minimális legyen, de sajnos így is mozgáskorlátozott lesz, a motorikus funkciói is károsodtak. Így sajnos képtelen lesz a jövőben normálisan dolgozni, le lesz százalékolva, és saját magát is csak bizonyos segítséggel lesz képes ellátni. És ha nem is örökre, de jó pár évig biztos, hogy nem fog tudni egyik kedvenc időtöltésének, a videókészítésnek élni. Ebbe nehéz belegondolni, ha ezt olvassátok itt, elég szomorú, ami vele történt, bízzunk abban, hogy a későbbiekben csak jobb lesz és minél hamarabb felépül.

Sajnáljuk, hogy ekkora csalódást kell okozni. Sokan megszerettétek Vidmant, és gondoltuk, ennyvel tartozunk, hogy megüzenjük, mi van vele, sajnáljuk, hogy csak ilyen rossz híreket tudunk mondani, ez nehéz nekünk. :("

2017. febr. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
42%
Neeee :(
2017. febr. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Neee!

Szegény!

2017. febr. 28. 17:30
 7/10 anonim válasza:
100%
Ha jól tudom, az az infó amit ,,vidman barátja" rakott ki az nem igaz.
2017. júl. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
Aki a 4est olvassa azt ne higgye el mert ez már köztudott kamuhír kamufacebookal irta ki valaki ami már le lett törölve Vidman mondta is hogy ne higgyünk el semmit csak ha ő írja le!
2017. júl. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez a barátos dolog egyértelmű kamu, végig se kell olvasni. Ha vidman nem tudna írni és egy haverjának kéne kiírnia az üzenetét, akkor az ő fiókjából írná és ott írna mellé, hogy amúgy kicsoda és miért ő ír. De ez csak a logikus megközelítés, előttem már írták hogy ez nem csak emiatt tény.
2017. júl. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Életjelet adott. Facebookon tegnap posztolt. Januárban műtik meg megint
2017. dec. 13. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!