Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen ez a táp?...

Szerintetek milyen ez a táp? Approx APP500PS 500W

Figyelt kérdés
Nem értek hozzá, de azt már hallottam én is, hogy tápon nem éri meg spórolni, szóval kérlek ne írjátok le. Csak megláttam, hogy elég olcsó, mégis népszerűségben a 3. helyen áll ezen az oldalon. Írnak róla jót is rosszat is, nem tudom.
2017. febr. 15. 17:18
 1/3 A kérdező kommentje:
2017. febr. 15. 17:19
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak hogy mondjam milyen ez az 5000FT-os táp, valakinek első bekapcsolásakor, elsült.Minimum legyen egy Corsair CX 430M
2017. febr. 16. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azért áll előkelő helyen, mert sokaknak gőzük sincs róla, milyen a jó táp, és hogy nem kifizetődő spórolni rajta. Hiányos védelem, veszélyes feszültségingadozások, silány alkatrészek, alacsony hatásfok, a ráírt értékeknél kisebb terhelhetőség jellemzik ezeket a noname modelleket.

Szinte semmit nem fogyasztó irodai/netezős gépekbe egyébként tényleg nem muszáj sokat tápra költeni, ha kevés pénz áll rendelkezésre, de egy 250 wattos FSP kb. 6 ezer forint, nem igaz, hogy ennyi sincs rá valakinek...

A másik véglet meg, amikor a csóka 200-300 ezret költ csak CPU-VGA kombóra, akkor nehogy ne teljen már egy normális 18-20 ezer forintos tápra legalább.

2017. márc. 19. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!