Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem kapcsol be a laptopom. Miért?

Nem kapcsol be a laptopom. Miért?

Figyelt kérdés
Körülbelül egy hete csinálja ezt h kb. naponta egyszer mikor be akarnám kapcsolni nem csinál semmit ilyenkor pedig arra jöttem rá h ha ki szedem az aksit és újra vissza rakom akkor utána rendesen bekapcsol a gép és minden működik. Viszont még azt is tapasztaltam h van olyan mikor lecsukom a laptopom és nem kapcsolom ki és nem nyúlok hozzá egy rövid ideig akkor utána kikapcsol magától. Meg még ma tapasztaltam h kikapcsoltam a gépet(igazából nem vártam meg h teljesen leálljon már hamarabb elraktam) de mikor pár órával utána újra elővettem néztem h nem kapcsolt ki mégsem a gépem. Tud valaki jó tanácsot adni? Miért történik ez a gépemmel? Ez valamilyen vírus lehet vagy inkább aksi baj? Megjegyzés még h fél éve lett cserélve aksi a gépemben ill. h egy kb. 3 éves hp laptopról van szó.

2017. febr. 15. 21:52
 1/2 anonim ***** válasza:
ez hw gond, vidd szervizbe! (nehéz elképzelni, h benned ez az opció még nem merült fel)
2017. febr. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Oké oké gondoltam rá csak biztos ami biztos nem vagyok egy nagy számítógép zseni. Meg nehéz lenne nélkülöznöm a gépem több napig ill. nem nagyon akarnék rá sok pénzt költeni. Azért további válaszokat is várok.
2017. febr. 15. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!