Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha a g2a oldalon venni szeretn...

Ha a g2a oldalon venni szeretnék 1 játékot és az adót úgy állítom be hogy nem magyarországi adózás legyen (27%) hanem pl luxemburgot állítom be (17%) akkor olcsóbban kapom meg a játékot de magyarországon ugyan úgy be tudom váltani a kapott kódot?

Figyelt kérdés
2017. febr. 16. 22:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt leszámítva, hogy ez közel van az adócsaláshoz, igen, akár amerikai 0%-ost is beállíthatsz.
2017. febr. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
igen, ez az adócsalás
2017. febr. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
EU business-t állítsd be és akkor 0%. Sose fizettem még egy ft áfát sem g2a-n és nem kerültem börtönbe sem és emiatt nem is fogok. Ha ez olyan rohadt fontos lenne, akkor nem tennék ilyen lenyitható menübe.
2017. febr. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Hominida ***** válasza:
Az ügylethez kapcsolódó adókat az eladó fizeti meg, az ő székhelye vagy működési helye szerinti adószabályok szerint. Az, ha nem megfelelő adómértéket, pontosabban országot jelölsz be, az nem adócsalás, hanem az eladó megkárosítása, mert neki akkor is azt az adót kell megfizetnie, amire a törvény kötelezi. Szóval nem valószínű, hogy a NAV ezért bezörgetne az ablakodon, de az eladó megneheztelhet.
2017. febr. 17. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) amúgy azt próbáltam hogy eus adózást állítok be (0%) de ha rákattintottam hogy fizetés akkor kérte hogy állítsak be 1 országot az adó miatt.
2017. febr. 18. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!