Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » újra raktam a gépet, win7 de...

újra raktam a gépet, win7 de pár dll fájl hiányzik játékokhoz, honnan tudom ezeket leszedni mert vagy 5 db hiányzik van ilyen "egyveleg" amiben benne van az összes dll fájl és letölthető?

Figyelt kérdés

2017. febr. 17. 12:08
 1/4 |Orfeusz| ***** válasza:
0%

Egyesével töltsd le őket. A dll fájl egy runtime library (futtatásidejű könyvtár), amiben több alkalmazás által közösen használt programrészletek vannak. Nem tudod az összeset letölteni, mert az összes létező dll fájlnak csak elenyésző részét használod. Nem szeretnél teszem azt 350000 dll fájlt letölteni :)

A Google-be beírva gyorsan beszerezhetőek, csak megbízható oldalakat használj! (virustotal.com jó ellenőrzésre).

2017. febr. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom DirectX -lessz az...

[link]

Soha ne eggyesével töltögesda DLL -t, keresd meg milyen csomag része, mert véget nem érő DLL vadászás lessz a vége.

2017. febr. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 coopper ***** válasza:
100%

Szia.


AZ egyesével való DLL letöltés is megoldás lehet, de ha DLL-et regisztrálni is kell (és nem elég mondjuk a Windows\System32 mappába másolni - mert regisztrálás nélkül nem müködik) akkor már nem járható megoldás.


Ilyenkor valamilyen programcsomaghoz tartozó DLL-ek szoktak hiányozni, pl DirectX (esetlegesen régebbi verziójű), C++ redistribute package valamelyik verziója, vagy a .NET framework valamelyik újabb verziója.


A DLL-ek neve alapján próbáld megkeresni a csomagot és azt letölteni, majd installálni.


Sok sikert.

üdv.

2017. febr. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#1 ilyen ötleteket mellőzzük már :)) tizen X éve volt divat amikor az ország ismerkedett az szupergyors adsl-el.
2017. febr. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!