Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Navon stark nx14 notebook....

Navon stark nx14 notebook. Nem tudom mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
A hét elején volt használva a gép utoljára, az után ki is kapcsoltam, legalább is azt hittem. Hétvégén vettem elő újra. A zöld fény ég rajta, de se ki, se be nem kapcsol. Nem tudom mit csináljak vele. Space-t, ki/bekapcsoló gombot hosszan, röviden is nyomtam, de semmi reakció. Ilyenkor mi a teendő?

2017. febr. 18. 21:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Vissza vinni ha még garanciás.

Ha nem akkor egy szervízben megnézetni,

bár valószínü hogy akkor már olcsóbb egy normális notebookot venni.

Navon, az ilyen, örülhetsz, ha a 1~2 évet kibír.

2017. febr. 19. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Renato21 válasza:
üdv át törés a navon stark nx14 notebook javitásában ugy mond az aksi a szar tehát szét szetem kivettem belöle és bele tettem egy szinte ugy olyat broba kép és muködik most az eredeti aksit probálom kulön tölteni aztán vissza kötöm ugye hátha ha nem akkor vezetékesre meg csinálom de alényeg hogy muködni fok direkt igy rakják össze remélem haznos volt a válasz ha valakinek kell segitség irjon bizalomal.
2021. márc. 9. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Stone88 válasza:

Szia!

Nekem is ugyan ilyen gépem van és ugyanez a probléma. Mit lehet csinálni hogy beinduljon?

2021. júl. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!