Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A Wish webshopban mikor...

A Wish webshopban mikor szeretnék megrendelni valamit akkor kéri a bankszámla számot. Ez okozhat nem várt kellemetlen meglepetéseket?

Figyelt kérdés

Olyan dolgokra gondoltam, hogy:

Több pénzt vesznek le mint az a költség amit a bizonyos termékre adgunk volna (szállítás és maga a termék ára) tapasztalatok?



2017. febr. 20. 18:32
 1/4 anonim ***** válasza:

NEM vesznek le több pénzt,mint amennyi a termék + szállítási költség!

Nem kell parázni! Semmi problémám nem volt még vele!

2017. febr. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha annyira félsz ettől célszerű igényelni e-pénztárcát pontosabban olyan bankszámlát ami arra jó hogy neten vásárolj vele, és arra csak annyi pénzt teszel el amennyi épp kell rá, így nincs gond ha esetleges visszaélés lenne. Persze legtöbb banknál van ilyen lehetőség.


Én Skrill-t használom, bankszámlám mellé nyitottam azt is hosszú hogy miért. Lehet Paypal-al is fizetni, de ott Euróra vagy Dollárra kell állítani a valutát, másképp nem fogja engedni!


Nagyon sok ismerősöm vsárolt már a wish-ről a barátnőm, és egész családja is használja. Munkatársaim is vásárolgatnak rajta, én is szoktam, eddig nekem sem volt gondom az oldallal.


Persze néha hallok vissza annyit hogy drága terméket főleg műszaki cikket nem érdemes onnan rendelni mert általában sérülten vagy hibásan kapják meg, és ott hiába a garancia visszaküldés állítólag egy valagpénz nekünk mint nekik.


Van olyan munkatársam aki hitelkártyával fizet az oldalon, ő sem panaszkodott.

2017. febr. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem bankszámlaszámot kér,hanem kártyaszámot,lejárati dátumot hátoldalon található 3 jegyű kódot!

Vagy csinálsz paypal-t és úgy vásárolsz

2017. márc. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kedves utolso ne nezz hulyenek de mi a kulonbseg? (Kartyaszam/bankszamlaszam)
2017. márc. 16. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!