Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Telepíthetem újra a gépem? (win7)

Max0007 kérdése:

Telepíthetem újra a gépem? (win7)

Figyelt kérdés

Az nvidia driver-t akartam frissíteni ami nem sikerült kb 3 próbálkozás után sem. Rá mentem az nvidia helper-re ami ezt tanácsolta:

Make sure that NVIDIA Windows services are not running.

To stop the NVIDIA Windows services, run "services.msc" from the Run window, then find and stop all services where the service name starts with NVIDIA.

After all services are stopped, make sure that no instance of any NVIDIA application is running.

To look for instances of NVIDIA applications, open the Task Manager and look for processes starting with nv or NVIDIA.

Kill those processes, if any.

Make sure to remove the following registry keys if they exist.

Run Regedit and search for each key, then delete if found.

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\NVIDIA Corporation\Logging

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\NVIDIA Corporation\Logging

Now try to install again.


Na most ide volt még írva az is, hogy ha nem sikerül így se akkor töröljem a drivert és telepítsem újra csak hogy ezt nem néztem és mivel nem sikerült a driver-t telepítenem újra indítottam gépet. De azóta csak a töltő képernyőig jutok és az feketén villog kb 5 másodpercenként. És ugyan ez van csökkentett módban is.

Hülye voltam vagy hülye voltam? Esetleg van más megoldás a reinstall helyett?



2017. febr. 22. 18:36
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!