Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Gépemet elvittem megcsináltatn...

Gépemet elvittem megcsináltatni a lassúsága miatt, erre még rosszabb lett, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon lassú volt a gépem,de főleg játékokra szoktam használni..

elvittem egy szerelőhöz,hogy lassú,használhatatlan,és hogy csináljon vele valamit..

Gondolom a vírusokat leszedte róla stb..

Csak hát a gond hogy jóval rosszabb lett az összes játék amivel játszottam eddig..

Lehetséges hogy letörölt volna valamit ami a játékokat működtette?

Mit tegyek most?


2017. febr. 23. 17:22
 1/6 szántóvető ***** válasza:
ha azt válaszolom hogy lehetséges akkor örülni fogsz?hívd fel és kérdezd meg tőle.húzd újra a wint,ha ez nem lehetséges akkor törölj le róla mindent,keress vírusokat,driverezz újra,vizsgáld meg a hdd-t valami progival.
2017. febr. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok se számítástechinikus se semmi,nem értek ezekhez:D
2017. febr. 23. 17:50
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor vidd vissza oda ahol csinálták, kérj egy teljes rendszertelepítést, driverekkel együtt. Vagy keress egy ismerőst, aki ért hozzá. Windowst + drivereket telepíteni nem egy nagy atomfizika, nem kell hozzá szerelő.
2017. febr. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Na ha te ennyire profi vagy,akkor írd le mit csináljak;)
2017. febr. 23. 18:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Az előbb írta le, biztos van valami haver aki valamennyire vágja a dolgokat. Valóban annyi egy windows újratelepítés amihez nem kell szaktudás, csak némi affinitás.
2017. febr. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nehéz ezt így leírni, mert több olyan dolog van, amit jobb látni, vagy menet közben derül ki. Pl. lehet be kell állítani a bootolás sorrendjét, mert az első helyen a CD DVD meghajtónak kell lenni, ha lemezről telepítesz. Tanácsosabb több partíciót készíteni, a C-re mennek a programok és utána békén kell hagyni, én legalábbis így szoktam. Játékokat külön partícióra telepítem, azt a keveset.


Vannak dolgok, amik Windows függők. A 7 nem tesz fel túl sok kérdést, mielőtt először betölti a Windows-t, de a 8.1 már igen.


Úgy hogy ismerős, vagy haver, akinek nem idegen a Windows telepítés, tudja mit kell csinálni, mi mit jelent, stb.


Ha nincs, akkor meg szerviz.

2017. febr. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!