Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ezzel a géppel lehet még...

Ezzel a géppel lehet még valamit kezdeni? Semmilyen kaliberű játék nem nagyon fut el rajt.

Figyelt kérdés

2015 nyarán lett véve,de már nagyon lassú..mivel én játékokra használtam ,de már szinte semmilyen játék nem fut el rajta..

Még egy internetes játék is akadozik mint az agario..

Ha még ezen lehet menteni valamit akkor annak örülnék

Aki tud bármit is ajánlani az irja le..

Itt a gép mégegyszer: [link]


2017. febr. 23. 19:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

1.5ghz elég karcsúnak hangzik.

ha régebben jó volt, akkor telepítsd újra az operációs rendszert!

2017. febr. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
kezdeni ?? persze, megtanulni programozni, olvasni jó irományokat, rengeteg dolog van amire alkalmas.
2017. febr. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az egyszerűbb böngészős játékoknak talán kellene menniük, de tényleg nem egy erőművész a gép. Hardveresen nem tudsz mit csinálni vele. Ha jelentősen lassabb, mint két éve, akkor szoftveresen meg kell tisztítani, esetleg újratelepíteni. Ha eddig is lassú volt, akkor ennyit tud.
2017. febr. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Ipor Sircer:és azt hogy csináljam?

bocsi ha ilyen analfabéta vagyok,de nem vagyok toppon ilyen számitástechnikai téren:D

2017. febr. 23. 19:58
 5/11 A kérdező kommentje:

Kolompár Achillesz:szintén csak annyit tudok mondani hogy, azt hogy?

Ha leírnád azt megköszönném :)és neked is bocs hogy ilyen szerencsétlen vagyok..

2017. febr. 23. 20:00
 6/11 anonim ***** válasza:
Egy újratelepítés nem az a művelet, amit két mondatban le lehet írni. Csekély hozzáértéssel annyit tudsz csinálni, hogy eltávolítod a már nem használt programokat. Ha van hozzáértő a családban, akkor érdemes megnézni, nincsenek-e olyan automatikusan elinduló programok, amelyekre nincs szükség. A böngészőben csökkentsd a kiegészítők számát, már ha sok van!
2017. febr. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Szerdán elvittük egy ismerőshöz ,ő csinált rajta valamit ..

3 órán át futtatott rajta valamit..azt mondta hogy, sok virus volt rajta..

De ennek ellenére nem lett jobb..sőt rosszabb lett..

eddig a böngészős játékok egyáltalán nem akadoztak,nem tudom mi lett ezzel a géppel..minden esetre mentem a menthetőt..ha még tudsz valamit tanácsolni akkor azt megköszönném:)

2017. febr. 23. 20:15
 8/11 anonim ***** válasza:
Akkor tényleg az a legfontosabb, hogy elmentsd a fontosabb dolgaidat. Ha össze-vissza van fertőzve, akkor valószínűleg az újratelepítés a legjobb megoldás. Az a baj, hogy az nagyon macerás. Nem is a telepítés maga, hanem utána a beállítások: az illesztőprogramok keresése és telepítése, illetve a felhasználói programok telepítése és beállítása.
2017. febr. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

oké..megpróbálok mindent amit csak tudok..

és köszönöm a tanácsokat,és a válaszod :) !

2017. febr. 23. 20:33
 10/11 anonim ***** válasza:
ha újra szeretnéd telepitteni leirom röviden és könnyen,nem olyan nehéz
2017. febr. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!