Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Win10 probléma! Tudnátok...

Win10 probléma! Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Azzal kezdődött hogy a jelszót ki akartam kapcsolni de nem sikerült ezért utána néztem a neten. Találtam is egy megoldást de ez nem működött. De én továbbra is próbálkoztam ezzel a lehetőséggel. Aztán ott ahol ezzel próbálkoztam átállítottam magam rendszergazdává. Meg megváltoztattam a felhasználónevem. Erre létrejött egy új fiók amibe ha belépek minden ugyanaz mint az eredetiben. Arra gondoltam hogy ha kikapcsolom azt hogy ne legyek rendszergazda eltűnik a másik fiók. De nem így lett. Utána vissza akartam állítani magam rendszergazdává de már nem engedte hogy megnyissam azt ahol átállítottam, mert nem vagyok rendszergazda. De az az érdekes hogy előtte se voltam az, de akkor odaengedett.

Szóval: hogy lehetek újra rendszergazda..

és hogy tüntethetem el a másik fiókot



2017. febr. 25. 19:50
 1/6 CspCsj ***** válasza:

1.

Legalább egy rendszergazdai fiók kellene, hogy legyen.

Azzal belépsz és a Felhasználóknál a többieknek átválthatod a fiók típusát.


2.

Vagy Start menün jobbegérgomb > Parancssor (rendszergazdai) > rendszergazdai jelszót kérhet > beírod a következő parancsot:

net localgroup Rendszergazdák FELHASZNÁLÓNEVED /add


Megj.:

Ha nem tudod a felhasználóneved, akkor pl. így kérheted le a felhasználónevek listáját:

wmic useraccount get name


Forrás:

[link]

2017. febr. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nincs rendszerhazdai fiók.

Mivel nem vagyok rendszergazda futtatni a rendszergazdait.

2017. febr. 26. 07:15
 3/6 A kérdező kommentje:
*nem tudom futtatni
2017. febr. 26. 07:44
 4/6 anonim ***** válasza:
Thrustedinstaller: szuper rendszergazdai fiók...
2017. febr. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 CspCsj ***** válasza:

Tehát most bekapcsolás után van bejelentkező képernyő jelszókéréssel, ahol két felhasználó közül tudsz választani, de csak az egyikbe enged belépni? (ha van hibaüzenet, akkor mi az pontosan?)


Rendszergazdai parancssor indításánál is hibaüzenetet ír?

2017. febr. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fotózd le a hibaüzit és töltsd fel a Képhostra. Onnan be tudod ide másolni.
2017. febr. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!