Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik processzort válasszam?

HeroStunt kérdése:

Melyik processzort válasszam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretném fejleszteni a gépem majd a közeljövőben, de nem tudom melyik processzort is válasszam! Az elsődleges szempont, hogy játékra venném és 1600x900-as felbontásban játszanék High és Medium grafikákon!


Amiket néztem azok: Intel Core i3 7100, Intel Core i5 7400, Intel Core i5 7500 csak nem tudom melyik érné meg leginkább!


Egy MSI B150M MORTAR alaplapba menne és 2x4 Kingston HyperX Fury DDR4 2400Mhz RAM párosulna mindezek mellé!



2017. febr. 26. 18:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Én a helyedben megvárnám a Ryzent, hogy itthon milyen árra lövik be, jönnek a normális tesztek és az alapján döntenék.

Megvan már az alaplap? Akkor i5 7400

2017. febr. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem, még nincs csak ezt néztem ki.
2017. febr. 26. 19:33
 3/3 anonim ***** válasza:
A lap csak akkor lesz jó ha frissíett biosa van, amihez kell egy 6. genes proci bele, hogy elinduljon a frissítésig, érdemes lenne egyből 2xx-as chipsetre építeni. Persze ha gépösszeszerelést kérsz valahol akkor valószínűleg megcsinálják.
2017. febr. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!