Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Konzolokról kezdőknek?

Konzolokról kezdőknek?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam játékra anyagilag jobban megérné egy, csak nem igazán tudok róluk sok konkrétat és egy gyors google keresés alapján nem találtam kezdőknek szóló cikkeket sem.


Playstation-re gondoltam, tehát főleg arra vonatkozóan érdekelne bármi tanács, hogy mire figyeljek, mit vegyek hozzá stb.


Amit tudok, gondolok, sejtek, hogy a konzolon elvileg akkor mindenképpen menni fog a játék nem fog rinyálni, hogy ilyen meg olyan driver kell, meg hogy ezt vagy azt a videokártyát nem szereti, nem kavar be a Windows stb.


Ilyenre gondoltam: Sony Playstation 4 SLIM konzol, 500 GB.

Gondolom ez a legalapabb. És akkor már az is érdekelne, hogy ugye most is jött, vagy jön valami felturbózott változat, de a játékok a régebbi PS4-eken is menni fognak, vagy szoktak olyat csinálni hogy valamelyik már csak az újabbon fog menni?



2017. febr. 26. 18:58
 1/1 anonim válasza:
Szia! Minden ps4en fut minden játék és a vr is. A pro csak akkor jó ha van hdr tv-d (sokaknak sincs pl nekem se) Minden megy semmit nem kell csinálnod mindent optimalizálnak konzolra. Arra figyelj, hogyha veszel PS plust akkor kapcsold ki az automatikusan megújulást (ha akarod) Jó játékot!
2017. febr. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!