Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szeretnék egy tabletet de nem...

Szeretnék egy tabletet de nem merem mondani a szuleimnek mert ugy is nemet mondanának . Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van rá pénzem.születésnapomra kaptam pénzt hogy azt vegyek belole amit akarok tobb embertol kaptam és .. elég is lenne rá de nem merem meg kérdezni .
2017. márc. 1. 19:32
 1/7 anonim ***** válasza:
már feltetted a kérdést, és akkor sem értettük mit kell megkérdezni.
2017. márc. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Először szerintem gondold ezt át. Nem olyan sok mindenre jó az a tablet, ahogy te azt elképzeled elsőre.


Jó, ha sokat olvasol e-book-ot vagy sokat filmezel és sokat is utazol, mert akkor kis súlyt kell cipelned. De egy okosteló is tud annyit, mint a mai tabletek. Egyszóval más a felhasználási körük. Olyat láttam még, hogy ahol dolgozom ott a CAD modelleket mutogatták a kollégák egymásnak táblagépen, de többre nem volt jó.


Ha 1 hétig kölcsönkérsz valakitől és kipróbálod, utána meg fogod unni, ha a fent említett dolgok nem vonatkoznak rád.


Szerintem inkább vegyél egy jobb mobilt, vagy tedd félre későbbre, sose tudni mikor kell a pénz.

2017. márc. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Dongaben ***** válasza:
Ez inkább másik kategória szerintem... A szülőkkel kellene ezt megbeszélni, leülve, normálisan. Győzd meg őket, hogy szükség van rá, és ne legyenek "maradiak". Talán attól tartanak, hogy elvonja a figyelmed fontosabb dolgokról... Igaz lehet, de ha a tanulás rovására nem megy, akkor engedni fogják.
2017. márc. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
tanulásra kéne elsődjére!!
2017. márc. 1. 20:05
 5/7 Dongaben ***** válasza:
Ezzel nincs is gond! Én vettem is a 8 éves lányomnak tabletet, mert nem vagyok "Amis szektás". Iskolába nem viszi. Itthon pedig arra használja, amire akarja. Ez inkább a szülők felelőssége. Ezért mondom, hogy rossz kategória...
2017. márc. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
pontosan. az en 9 eves fiamnak is van, de csak szigoruan otthon, sehova sem viheti es meg van hatarozva mikor jatszhat, videozhet rajta. A mai vilagban nincs ezzel gond, mar nem a 80-as evekben vagyunk.
2017. márc. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
menj fel a wishre vagy jófogás még vatera 11 ezerért sikerült venem 11 colos tabletett
2018. nov. 20. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!