Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy tudok Skype azonosítóval...

Hogy tudok Skype azonosítóval új fiókot létrehozni a Skype-ban?

Figyelt kérdés

Régebben volt Skype-om és egy felhasználó névvel és a jelszavammal tudtam belépni, később ezt töröltettem. Ez évekkel ezelőtt volt. Most szerettem volna újra regisztrálni. Letöltöttem a Skype programot, és a bejelentkező lapon rögtön ott van, hogy új fiók létrehozása, rámegyek. És az a problémám, hogy ebben az új verzióban csak a telefonszámommal vagy egy e-mail címmel enged regisztrálni. Az e-mail címet választottam, de ennek az lett az eredménye, hogy most az e-mail címem lett a skype felhasználónevem. Ez nem nagyon tetszik, és így hosszú is. Már nem lehet külön Skype azonosítót regisztrálni???

Van valami más módja a regisztrációnak?



2017. márc. 2. 08:58
 1/2 anonim ***** válasza:
2017. márc. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Írtam nekik, hátha írnak valami használhatót.

Másnak is volt hasonló problémája, vagy csak én nézek el valamit? Lehet, hogy nem is egyértelmű amit itt leírtam.

2017. márc. 2. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!