Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan írjam ki a DVD-t, hogy...

Hogyan írjam ki a DVD-t, hogy jó legyen?

Figyelt kérdés
Régi, Thomson DVD-lejátszó, felismeri az avi fájlokat, el is indítja, de kb 10mp után megáll, majd továbblép a kövi filmre, és mindegyikből csak ennyit játszik le. Mi lehet gond?

2017. márc. 2. 20:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Lemeztisztítás, porszívózás a tálcánál...ezek jutnak eszembe. Furcsa jelenség.

A normál dvd-t viszi amúgy?

2017. márc. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, az eredetieket kérdés nélkül. Csak az írottal van ez, és mindegyiknél. Úgyhogy az írás valami beállításával lehet baja, csak nem tudom, mivel. Mert az újabb DVD-lejátszónk simán viszi így az írottakat.
2017. márc. 2. 20:09
 3/5 anonim ***** válasza:
A sebességet általában 8x-ra érdemes DVD-k esetén. Zenénél a lehető legkisebb. Dvd-nél másolt DVD-5-re gondoltam, nem gyárira. Milyen a lemez márkája? Próbáltad Verbatimmal?
2017. márc. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Verbatimmal nem, de többet is próbáltam, és ez mindnél fennáll (pl. TDK, maxell)
2017. márc. 2. 20:42
 5/5 anonim ***** válasza:

Megpróbálhatod a lézerfej tisztítását. 96%-os alkohol vagy ioncserélt víz. A lemezt a belső felén benedvesíted és beteszed a lejátszóba, felpörög...talán segít.

Régi lejátszó, lehet lassan elromlik.

2017. márc. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!