Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy állítsam vissza, hogy...

Hogy állítsam vissza, hogy újra adjon képet a gépem?

Figyelt kérdés

Van egy RX460-as videókártya a gépemben, tegnap feltettem, stb. de utána játékban folyton le ment az FPS-em 30-40-re, amikor sok objektív volt a közelben. Training game-ben megnéztem előtte, 200 fps körül járkált, minden Very High beállításon.

Aztán nen tetszett, hogy nincs meg a 60 fps, szóval a GPU-t átraktam nagyobb Hz-re, kikapcsolt a gép. Utána bekapcsoltam, a jelszót beírtam, de utána, amikor be kéne adnia az asztalt, eltűnik a kép és kikapcsol a gép. Ezt hogy tudnám visszaállítani? BIOS-ban kéne esetleg valamit?

Btw a játékban lejjebb is vettem a grafikát teljesen low-ra, de ugyanaz volt. GTA-ban is ugyanez volt, 50-60 fps körül van, aztán amikor gyorsan megyek egy autóval, leugrik 20-30-ra.


Előre is köszönöm, ha elolvastad és segítesz!



#fekete kép #FPS drop #Videókártya beállítások
2017. márc. 5. 11:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Nézd meg biosba hogyan van beállítva a Vga, auto-n a legideálisabb.
2017. márc. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Pontosabban le tudnád írni? Nem vagyok még annyira jártas ebben, nézegettem miket lehet át állítani, más oldalakon néztem, hogy kéne kinéznie, és azóta beadja az asztalt egy pár másodpercre, aztán ugyanúgy újraindul a gép :/ Meg egy kis pillanatra ilyen zöld csíkok láthatók a monitoron. Nem lehet visszaállítani mondjuk 2 nappal ezelőtti beállításokra valahogy?
2017. márc. 5. 13:35
 3/3 MarkusBeni001 válasza:
Ha csíkozza a képet, nézd meg, nem rossz-e a kábel vagy a foglalat. Próbáld ki más forrással a monitort, ha van rá lehetőség próbáld ki a VGA- t is másik monitorral. Ha a másik monitornál is csíkozza a lépet, a kártyával lehet baj. Az is LEHET, hogy a VGA- nak vége van.
2020. márc. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!