Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Redragon...

Mi a véleményetek a Redragon harpe k503-típusú billentyűről? Mert úgy halottam, hogy az oldalán kiválogatják a jó véleményeket?

Figyelt kérdés

2017. márc. 7. 00:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Minden gyártó kiszűri a negatív kommenteket a saját illetve a szponzorált oldalakon.
2017. márc. 7. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem venném meg. Nem a legrosszabb, de picivel olcsóbban ugyanezt megkapod a Geniustól.


Ilyen árkategóriában a háttérvilágítás és a csilli-villi gamer kinézet a minőség rovására megy. Gagyi anyaghasználat, könnyen lekopik a festék róla, valamint Emagról amúgy sem vásárolnék semmit, mert nem tartom őket megbízhatónak. Továbbá nincs magyar matricázás, ezt jó, ha tudod róla, feltéve, hogyha egyáltalán zavar ez téged. Nekem nem érne meg egy fillért sem, nemhogy 7 ezret.


Ennél egy Logitech K120 egyébként messze jobb minőséget képvisel fele ennyiért. Igaz, nincs semmiféle "gamer" kinézete, vagy multimédiás gombok rajta, de strapabíró, ha nagy szükség van egy billentyűzetre.


Amikor én a gépemet vettem, a 310 ezres végösszeg mellett a perifériákon spórolnom kellett. Igaz, azóta váltottam egy mechanikus billentyűzetre és egy normális szenzorral rendelkező egérre.


Ha mindenképp fontos a háttérvilágítás, és nem zavar, hogy egyébként egy relatíve alacsony minőségű terméket kapsz, akkor inkább Genius Scorpion K5/K9, esetleg Asus GK100. De sajnos 10 ezer alatt valamennyi ilyen billentyűzet alapvetően gagyi, és még a világítással is gyakran gondok vannak.

2017. márc. 7. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!