Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem kapok teljes képernyős...

Bilibok_Hunor kérdése:

Nem kapok teljes képernyős felbontást játékoknál. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Egy pár hete nem kapok teljes képernyős modot a játékoknál és azota űgy vettem észre hogy a gépem teljesítménye is csökkent. Hiába állítom be egy játékba a "widescreen" 1280*720 ugysem adja be teljes képernyőbe, azaz a kép körül fekete keret jelenik meg. Nem tudom ezt hol lehetne megcsinálni. Valami ötlet?
2017. márc. 9. 19:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert nem megfelelo Hz-n allitot be. Ha jol tudom 60 Hz felett lesz teljes kepen (nem lesz fekete csik :D) Esetleg a vga-t rakd ujra , marmint biztos jott ki frissites.
2017. márc. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A Hz 60-on van de megrpobálom a vga-t frissiteni akkor.
2017. márc. 9. 20:35
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom 70,75 Hz allitani ?
2017. márc. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
*tudod
2017. márc. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A grafikus beállításoknál csak 60 Hz választhato ki.
2017. márc. 9. 20:42
 6/7 A kérdező kommentje:
A DirectX-nek ehez valami köze vane?
2017. márc. 9. 20:54
 7/7 A kérdező kommentje:
Sikerült megoldanom a felbontásos problémám:) Megnéztem a grafikus tulajdonságoknál a gyorsbillentyüket és letiltottam a panelillesztést.
2017. márc. 12. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!