Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Internet (és hozzá eszköz)...

Internet (és hozzá eszköz) vásárlásba 1-2 kérdésem lehetne?

Figyelt kérdés
Az a szitu, hogy családba gyakran sokan használják egyszere a netet, nem akarnak erősebbet venni (akkor se ha fizetném azt, amennyivel többe kerülne). Szóval egyénileg saját használatra szeretnék vásárolni, de nem routeresre gondoltam. Sajna nem tudom, hogy hívják azt a pendrive szerű eszközt amit USB-n keresztűl csatlakoztatnak a géphez és az adja. Egyrészt ez a kérdésem, másrészt ennek milyen árai vannak? link is jó, de tényleg nem tudom mi a neve.

2017. márc. 10. 17:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha saját előfizetést akarsz saját hozzáféréssel, az a mobilnet a mobilszolgáltatótól. Ott kapsz ilyen adó-vevőt. A mobilnet alapvetően nem szórakozásra lett kitalálva, hanem hogy legyen egy hordozható internet-elérésed. A szolgáltatás ára és adatforgalmi korláta mellett bizonyos tevékenységnél (tipikusan online multiplayer játék) hátrányos a használata.
2017. márc. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!