Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nemrég újra telepítettem a...

Németh István91 kérdése:

Nemrég újra telepítettem a Win7-em. Elkövettem egy hibát hogy gyorsan meg akartam nézni a D:/ tartalmát hogy nem e veszett-e el semmi. Társítottam egy alapból MsWord-ös doksit a Worpadhoz?

Figyelt kérdés

Innentől kezdve az összes wördös ikon furcsa lett, az office telepítés után. Miért? Excel, Powerpoint, minden ok, csak a kiterjesztése lett furán .DOC és nem Ms Office dokumentum, mint az Excel táblázatnál... És zavar az a hülye Fehérpapíros W-ikon.

Nem olyan mint kéne lenni. Szeritnetek?



#Word #ikon #társítás #Hibás ikon
2017. márc. 10. 19:29
 1/3 anonim ***** válasza:
A word .doc kiterjesztésű és papírlaphoz hasonló a jele. Ha lefotóznád mi a problémád, előrébb lennénk.
2017. márc. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Hominida ***** válasza:
Hát ha egyszer a Wordpadhez társítottad, akkor onnan fogja venni a rendszer a fájlikont, azért más.
2017. márc. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, újra raktam a Win7-et, mert kevesebb időbe telt mint kitotózni a hibát. Mindenesetre köszönöm! Németh István
2017. márc. 11. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!