Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem ad képet az új videokártyá...

Nem ad képet az új videokártyám gigabyte rx460, mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Először mikor bele tettem be kapcsolt minden müködött szépen, el is kezdtem fel telepítgetni, a gép már fel is idmerte a videokártyát. Ekkor bele léptem abba a programba ahol lehet allítani a videokártya teljesítményét, kicsit feljebb huztam ra mentem h ogy "apply" pár másodperc után az egész képernyő be szürkült majd újraindítottam a gépet, és miután kérnie kellene a jelszót fekete a képernyő.

Ha sokat várok vele a videokártya durvan be pörög es elkezd fujni ezerrel, így hát inkabb kiszoktam kapcsolni.


2017. márc. 11. 08:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Szoftveres problémának tűnik. DDU-val takarítsd le a drivert csökkentett módban, aztán rakd fel újra, és ha OC-zel, kicsit óvatosabban.
2017. márc. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem variáld át a memóriákat, mert nem jól működik úgy, ezért a vid.kártyának bekavar.
2017. márc. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

DDUval meg letudtam törölni a drivereket. vissza telepítettem, és ahogy kesz lett megint be szürkült a képernyő, ujra inditottam, először még bekapcsolt de megint szürke képernyő. aztan most mar ugyan odaig kapcsol be. Át variáltam a ramot de semmi. mi lehet akkor a gond? esetleg rossz a driver amit adtak vagy nem birná el a gepem? itt van h mik vannak a gepembe:

asrock g41m-vs3

Samsung 4GB 1333MHz DDR3 M378B5273CH0-CH900

Intel® Core™2 Quad Processor Q8400

LC-Power LC6550 V2.2

2017. márc. 11. 12:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Biost nézted? Engedélyezve van e, milyen beállítással van.
2017. márc. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Biosba merre? az az igazság annyira nem értek hozzá. de lehet hogy csak vmi kis probléma aztan megtudom csinálni en is.
2017. márc. 11. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!