Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Létezik, hogy magától törlődne...

Létezik, hogy magától törlődnek ki a fájlok?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Lenne egy kérdésem, légyszives segitsetek ha tudtok. Van egy mappám amiben tegnap még 18.000 kép volt benne (nyaralás ,telefonról fotók, egész életem során innen onnan képek) és amikor ma megnéztem ugyanott a tulajdonságoknál már csak 15.000 körüli szám volt. Létezik, hogy magától történhetett valami? Ezek egy külsö HDD-n vannak rajta, akár arra is gondoltam, hogy mivel ilyen sok fájl nem töltötte még be amikor néztem a maradék 3000-et? Vagy esetleg létezik olyan, hogy van egy fájl licit a mappáknál és amikor berakok képet, automatikusan helyettesit egy másikat?


Köszönöm szépen előre is a segitségeiteket.



2017. márc. 11. 13:44
 1/1 tabaki ***** válasza:

Tudomásom szerint semmiféle limit nincs, de ha lenne, nyilván jelezné a fájlkezelő. Anélkül, hogy értenék hozzá, több dolog jut az eszembe: lehet valamiféle vírustevékenység, előfordulhat, hogy haldoklik a HDD, és ahogy terjed a hibás rész, elérhetetlenné válnak a fájlok (de gyanús, hogy akkor más, feltűnőbb disznóságok is előjönnének: névvel szereplő, de megnyithatatlan vagy csak félig betöltődő képek), ezenkívül hamisított külső tárak csinálnak hasonlót, mint amit írsz; látszólag mindent be tudsz másolni, de amikor az adatmennyiség eléri a jelzettnél jóval alacsonyabb mennyiségi határt, a régebbi fájlok értesítés nélkül, csendben felülíródnak.

Hivatalosan a rendszer semmilyen adatvesztéssel fenyegető műveletet nem hajt végre automatikusan.

2017. márc. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!