Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért áll le a gta 5 játék...

Miért áll le a gta 5 játék közben és azt irja ki hogy The game was retarted due to a problem with the disc? Xbox 360-on játszom és eddig nem volt ilyen probléma, de mostanába mindig mielött befejezném a küldetést akkor indul újra.

Figyelt kérdés
Mit csináljak vele? Lenne valakinek ötlete?

2017. márc. 12. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha nem is tudsz angolul, a szöveget egy fordítóba csak bemásolhattad volna...


Azt írja, rossz a lemezed. Próbáld megtakarítani, vagy ha tényleg fizikailag roncsolódott, akkor qka.

2017. márc. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azzal tisztába vagyok, hogy azt írja rossz a lemez. Csak gondoltam inkább igy irom le hátha valaki másnak is ez a problémája. A cdt pedig nagyon sokszor letakaritottam már de semmi. És midig ugyanott áll le.
2017. márc. 12. 17:11
 3/5 A kérdező kommentje:
Amugy a cd egy karc sincsen.
2017. márc. 12. 17:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha van hely a gépeden próbáld meg feltelepteni akkor ilyen elvileg nem történhet. Telepíteni úgy tudod, hogy rámész a játék ikonjára mikor bent van a lemez (ha automatikusan elindul akkor ki kell lépni az Xbox gombbal a főmenübe). Meg fog jelenni alul, hogy X Game Options. Megnyomod és bekerülsz egy menübe ahol (lehet hogy várni kell egy kicsit) megjelenik a Play alatt, hogy install. Kell vagy 8GB hely hozzá a gépen. Ezután ugyan be kell tenni a lemezt a játék indításakor, de kb 1 perc múlva leáll a pörgetése és a merevlemezről vagy memóriáról fut majd a játék, tehát ha a DVD olvasóval vagy a lemezzel van valami akkor ilyen probléma nem lesz.
2017. márc. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát az a baj hogy csak 4 gb os a gépem.Pendrivera màr levan töltve de így se jó. Köszönöm a választ.
2017. márc. 13. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!