Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha hdmi-t használok Videokárty...

Netudmeg1997 kérdése:

Ha hdmi-t használok Videokártya/alaplapival sehogy sincs kép mi az oka?

Figyelt kérdés

Tegnap történt véletlen kirántottam a hdmi kábelt a tvből

azotta 1x sincs jel, kb 100x próbálkoztam már kibe húzogatni meg kivenni a videokártyát de úgy se jó persze minden egyes alkalommal újraindítottam a gépet, próbálkoztam már másik tv-vel is de azzal sem jó sajnos nem tudom hogy mi lehet az oka mert az hogy 1x kihúzom és vidinél is meg alaplapinál sincs kép szerintem lehetetlen az ilyen valami megoldás srácok?

A másik problémám az lenne hogy vga-val érdekes működik de mi óta ez az dolog történt ez sem az igazi 1600x1200as a max felbontás és pedig full hd a tv-m próbálkoztam már felrakni 20videokártya drivert, keresgéltem netten tv-mnek a driver ét de az nincsen rá szerintem ezen tökölök lassan 8-10 órája segítsetek nekem, hülye nem vagyok a gépekhez kívülről kenem vágom de ez most nagyon kifogott rajtam (csak azért írtam le, hogy nem vagyok hülye gyerek mert tuti lesz néhány ember aki lefogja írni az alapdolgokat :D) ja xbox-on van kép a tv-n!


Köszönöm a segítséget!!! Dávid.


2017. márc. 14. 20:24
 1/10 Dongaben ***** válasza:
Másik kábellel nem próbáltad, csak másik TV-vel?:) A VGA csatlakozó pedig nem fog HD minőséget adni...
2017. márc. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
4 kábelt probáltam ki, és a full hd-t birja a vga 1920x1080p ig mennie kell és irtam h mi óta kihuzodott azota ilyen eddig vgaval is 1080p volt
2017. márc. 14. 20:38
 3/10 A kérdező kommentje:
de engem igazán az első kérdés zaklat nagyon, hogy mért nincs kép, vga.-t nem szerettem nagyon rontja a szemeket. :d
2017. márc. 14. 20:40
 4/10 Dongaben ***** válasza:
Komolyra fordítva: Ha nem kábel, és nem kijelző, akkor videókártya. Ha "alaplapi", és dedikált kártya is van a gépben, akkor valamelyik elsőbbséget élvez. Állítsd át 1.-nek az alaplapit a BIOS-ban, vagy a dedikált kártya vezérlőpultjában, és nézd meg úgy.
2017. márc. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

biosban már átt pörgettem mindent nincs megoldás rá, de videokártya nélkül sincs kép ha bekapcsolom a gépet onnantol nincs kép de nem a windows on belül, most csináltam elem kiszedést mármint bios ressetet tv-t is kihuztam 8-9töl mostanáig kivolt huzva minden kábel bios ujra ressetelödöt de semmi csak a vga semmi más nem jó neki.

amugy egy amd hd 7660d procirol van szó, és egy gainward gt740 2gb gddr5 128bit vidi

alaplap GA-F2A88XM-HD3, szoval még vgaval is kéne mennie a full hdnak.

2017. márc. 15. 05:15
 6/10 A kérdező kommentje:
rá nyomok képernyő beállitás felbontásra ott tudjátok van az észlelés gomb de még nem is reagál hogy érzékelné pedig van dugva szoszerint mintha a hdmi lelenne tiltva amugy dvi sem müködik azt elfelejtettem mondani
2017. márc. 15. 05:29
 7/10 A kérdező kommentje:
felraktam a f8f bios helyet a régebbit ami alapból volt az f7 és úgy sincs kép mikor bekapcsolom a gépet.
2017. márc. 15. 06:02
 8/10 A kérdező kommentje:
na valaki megoldást tudd?
2017. márc. 15. 16:00
 9/10 A kérdező kommentje:
láttom sok ember van ba meg basztok valami ötlettett adni a fászomat már gec i .... pusztuljatok el
2017. márc. 18. 14:39
 10/10 A kérdező kommentje:
beálitottam ezt a szar vga-t 1920xx1200ra de olyan szinten megfájdul fejem töle hogy már a tököm tele van hdmivel sosem volt fejfájásom....
2017. márc. 18. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!