Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » S. O. S. Laptopon elment a...

S. O. S. Laptopon elment a hang. Mit lehet tenni? Mit kell ilyenkor csinálni?

Figyelt kérdés
fülhallgatón működik, de a hangszóró nem. csak annyit csináltam hogy bedugtam a fülest, valamit ugy hallgattam, majd kihuztam a fülest, utánna nem működött a hangszóró. mit kell ilyenkor csinálni? Valaki segitsen, előre is köszönöm.
2017. márc. 16. 20:58
 1/3 Jorck ***** válasza:

Akkor lehet a "hangszóró,, -val van valami baj.

Próbáld meg mozgatni a kábeleket nem-e megtört valahol, miközben be van kapcsolva. Akkor észreveheted ha elkezd működni.

De ez csak egy tipp volt.

2017. márc. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod, de az már biztos hogy nem a hangszóró ment el, valami a beállításokban van, de s nem tudjuk vissza állítani.
2017. márc. 18. 12:41
 3/3 Jorck ***** válasza:

Hát lehet én értettem valamit félre, de a fülest ugyanoda kell dugni mint a hangszórót/hangfalat..

Tehát akkor a kimenetig eljut a hang, de az egyik működik a másik nem.

Ebből következtettem hogy a hangszórónak/hangfalnak lehet valami baja.


De már látom laptopod van, akkor lehet rosszul gondoltam el a témát..


Azt viszont még midig nem tudjuk, milyen rendszer van a gépen?


Windows esetében pl. érdemes a tálcán lévő hangszóró ikonra kattintani jobb egérgombbal, majd a hangkeverő megnyitására, lejátszóeszközökre, és ott körbenézni minden rendben van-e, nem-e le van valami némítva, stb...

De gondolom ilyen alap dolgokat azért már kipróbáltál.

2017. márc. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!