Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tudnátok ajánlani?

Tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés
Bin fájlhoz kellene jó program ami windowson tudja kezelni a fájlt.ert most letöltöttem egy fájlt de nemtudok vele mit kezdeniert bin be van.. Esetleg még abban segítsetek hogy mi ez a fájl vagy hogyan tudok maximálisan hozzáférni ahoz a(az én esetemben játékhoz) hogy működjön is meg fullos legyen.

2017. márc. 17. 14:37
 1/4 tabaki ***** válasza:
A .bin kiterjesztésű fájlokban bármi lehet; amit elárultál róla, annak az alapján aligha lehet róla okosat mondani. Természetesen „maximálisan hozzáférhetsz” egy hexa-editorral, de ez nem jelenti azt, hogy bármiféle számodra is értelmes információt ki tudsz belőle hüvelyezni, jó eséllyel egy zagyva bájthalmaz kerül a szemed elé.
2017. márc. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Magyarul akkor ez a bin fájltipus egy "trololo"?
2017. márc. 17. 19:09
 3/4 tabaki ***** válasza:
Nem egészen világos, hogy jön ide a trololo -- a bináris fájlok a program számra tökéletesen érthető, adott esetben akár létfontosságú adatokat tartalmazhatnak, csak éppen te nem vagy a program, ezért ezek nem biztos, hogy neked is jelentenek valamit. Ha valaki ismeri a program működését, az arra is rájöhet, hogy az hogyan használja fel ezeket az adatokat. De a .bin nem egy meghatározott formátum, amelyet a programjától függetlenül, önmagában szerkeszthetnél. Már, hogy úgy általában, teszem hozzá, hiszen semmi akadálya, hogy a program írója valamilyen okból mondjuk képeket vagy olvasható szövegeket lásson el ilyen kiterjesztéssel, de azért ilyesmi nem túl sűrűn fordul elő.
2017. márc. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jaah 3rtem már hogy mi a bin fájl köszi a segítséget.
2017. márc. 17. 23:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!