Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Left 4 dead 2 vagy Killing Floor?

Dsad kérdése:

Left 4 dead 2 vagy Killing Floor?

Figyelt kérdés
Vennék egy Multiplayer,Zombishootert és nemtudom melyiket vegyem meg.Szerintetek melyik a jobb?

2017. márc. 19. 09:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Akcióban nem csak olcsóbb a L4D2 (2,75 euró), de a steam statisztikák szerint az elmúlt két héten belül több mint ~800 ezren játszottak vele, míg a Killing Floorral csak ~40 ezren. Én a stabilabbat venném ha a multi szempont.
2017. márc. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jó játék a Killing Floor, de én utálom a "hullámokban jön az ellenfél, és körbe rohangászunk egy zárt pályán" játékmenetet. A Left 4 Dead-ben menni kell előre, változatosabb a terep, minden meccsen random a zombik elhelyezkedése és viselkedése, stb.
2017. márc. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,valószinüleg akkor a Left 4 dead 2.lessz
2017. márc. 19. 12:43
 4/6 anonim válasza:
0%

én mindkettővel játszottam, nekem a killing floor 2 jobban tetszett-

l4d2 valahogy nem ragadja meg az embert és nem tudod beleélni magad.

KF-be se lehet annyira, de ott érzed a brutalitást és küzdesz, és egy boss végén ottvan a sikerélmény. én egyiket se vettem meg mind a 2-t crackeltem (multiplayer-el) őszintén, én a KD2-t venném meg a helyedben.

2017. márc. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Killing Floor 1-2 megvan, mai napig játszom velük, van benne már vagy 500+ órám, de ez nem az a játék ami elé leülsz és órákon át jól szórakozol. Mivel ugyebár ebben hullámokban jön az ellemfél (amik nem zombik) eléggé egyvonalú. Megölsz párat, veszel új fegyvereket és vársz a következő hullámra, aztán megint megölsz párat, veszel új fegyvert és vársz a következőre...

Left 4 Dead 2 is megvan, kb 2000 órával. No ebbe tényleg bele lehet ölni rengeteg időt. Ha egy kicsit unalmassá kezd vállni, akkor teletömheted modokkal és játszol tovább.


Végül még annyit, hogy l4d2 akkor jó, ha barátokkal játszol együtt. kf-hoz ez nem szükséges.

2017. márc. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 dtsh válasza:
Killing Floor egyértelmű! Legjobb játék!
2017. máj. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!