Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van egy Minix M1100 típusú...

Van egy Minix M1100 típusú netbookom (használtan vettem), és teljesen véletlenszerűen kikapcsol a képernyő. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Néztem az energiagazdálkodási lehetőségeket(win7 ultimate 32bit), ott kikapcsoltam minden ilyesmit + raktam fel VGA drivert is, mégis csinálja. Esetleg rossz az akksi?


Előre is köszi



2017. márc. 24. 16:38
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja és sehogy sem lehet működésre bírni, kivéve ha újraindítom a gépet. Úgy egyből jó.
2017. márc. 24. 16:57
 2/2 anonim válasza:
Nálam is volt ilyen meg hogy a képernyő magától sötétebb lett (acer aspire 3100 )és megoldottam lehet hogy a biosba van valami elállítva met nekem a display cuuc nem tom mi a neve pontosan autora colt állítva és beálítottam both ra és a win 8.1 van a laptopon és ot van olyan beállítás ha lemész az egérel a sarokba és ott hagyod 3 mp re akk beadja a beállításokat és ott van hogy a képernyő fényerejének beállítása és én most félig raktam hogy n menjen hamar tönkre a képernyő mert lehet hogy valami lett a ledekkel és az egy képernyő cserébe kerüll
2017. márc. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!