Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom visszaállítani a...

Hogyan tudom visszaállítani a számológépem úgy, hogy újra mutassa a tizedesjegyeket?

Figyelt kérdés
Casio, tudományos számológépről van szó. Az a probléma, hogy csak az első tizedesjegyet mutatja, többet nem.

2017. márc. 25. 13:52
 1/4 Szirty ***** válasza:

Melyik az igaz szerinted?


1. Egyetlen fajta CASIO tudományos számológép létezik


2. Mindegyik CASIO változat teljesen azonos


[link]


Amíg válaszolsz, javaslom áttanulmányozásra a készülékhez tartozó használati útmutatót!

2017. márc. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A használati utasítás nincs meg! Ha meglenne, nyilván nem tettem volna fel a kérdést. Egyébként Casio számológépek nem sok mindenben különböznek, amit belinkeltél ott csak a dizájn más. De elnézést, valóban nem csak egy fajta van. Az első képen szereplő gépről van szó.


A kérdés még mindig áll, ha valaki tud, kérem segítsen.

2017. márc. 25. 16:52
 3/4 Szirty ***** válasza:

"Ha meglenne, nyilván nem tettem volna fel a kérdést."


Nem tudhatom mit tennél meg mit nem ha ez vagy az lenne. Ez itt a GYK!


"Casio számológépek nem sok mindenben különböznek, amit belinkeltél ott csak a dizájn más."


Az első képen egy FX83-GT PLUS típus van.

Nem tudom miért okoz nehézséget ide leírni a pontos típust, az üzenetem lényege ez lett volna.


Úgy néz ki annyira mégsem egyformák, mert a fenti típusnál és a mellette lévő FX50-F PLUS-nál máshogy alakul a dolog.


[link]


Ennek a 7. oldalát nézd meg.

2017. márc. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2017. márc. 25. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!