Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Photoshopban (PS4) a szövegírá...

Photoshopban (PS4) a szövegírásnál egy sorban tudok csak írni. Segítség?

Figyelt kérdés
Beírom a szöveget, de az összes sort egy sorba írja, szóval nem küldi le következő sorba, hiába nyomok entert. Egymást lefedik a sorok. Próbáltam keresni, hogy mi lehet a probléma, de nem találtam semmit. Köszönöm, ha kapok segítséget!

2017. márc. 26. 21:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Szedj le újabb verzíót. 1

Talán a szövegdoboz mérete túl kicsi 2

2017. márc. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Eddig nem volt ezzel a verzióval gond, csak most lett ilyen, szóval be lehet biztos állítani, hogy ne csinálja. Nem a szövegdoboz méretével van a gond. Hiába állítom nagyra a szövegdobozt, akkor is csak az első sorba írja a szöveget. A második sor is az első sorba kerül, az előtte lévő szöveg felé.
2017. márc. 26. 22:24
 3/4 anonim ***** válasza:

Próbáld ki ezt a lehetőséget (nem tudom CS4-ben is ott van-e de lehet):

Karakterek panel (Ablak menü/karakter) -> jobb felső helyi menü alatt találsz egy olyan menüpontot hogy "Nincs sortörés" az lehet hogy be van pipálva neked. (csak mert alapból nem kellene, hogy be legyen kapcsolva)

Ha nem ez a megoldás akkor most más nem jut eszembe nekem sem...

2017. márc. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem az volt a gond. Megnéztem és nem volt bepipálva. De sikerült megoldanom. A karakterek panelben kerestem a probléma okát, ahol mondtad és ugyan nem találtam meg, hogy konkrétan mi volt elállítva, de visszaállítottam alapértelmezettre a karakterstílust és így megoldódott a probléma. Szóval köszönöm szépen az útbaigazítást! Köszönöm köszönöm köszönöm!!
2017. márc. 28. 00:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!