Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen játékokat mennek ezen...

KAMIIIIIKAZE kérdése:

Milyen játékokat mennek ezen konfigurácion? Processor-Intel pentium D 3Ghz/3Ghz RAM - 3gb (de amnyire tudom a 7 ultimate eléggé lehúz belölle) garfika kártya pedig - AMD Radeon HD 6450 (akció, autós, horror és oppen world gta stilus)

Figyelt kérdés

2017. márc. 29. 21:48
 1/9 anonim ***** válasza:
2010 előttiek.
2017. márc. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Dongaben ***** válasza:
Jól tudod... Minek az "Ultimate"? Talán rendszerfejlesztő vagy? Elég a "Home"... Mindent tud, ami oda kell.
2017. márc. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Fulár ***** válasza:

Dead Space mindhárom része.Mass Effect trilógia.Bioshock 1-2 és az Infinite.

Walking Dead sorozat.Life is Strange.

Alan Wake.Bornout Paradise.Colin Mcrae Dirt rally 2

Bár ezek a saját ízlésemet tükrözik de szerintem az átlagosnál sokkal jobb játékok.És szinte mindegyikhez van magyarítás ha nem vágod az angolt.

Mindegyik elmegy a gépeden még akkor is ha a gépigényük magasabbat kívánna!Max némelyiknél le kell venni a grafikát és a felbontást.

2017. márc. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ezeknek a javarészét játszottam már, igaz nem mond a 1, 2 vagy harmadik részét.

De köszi legalább tudom hogy ezek még mennénk rajta.

Szegény gép elég öreg, ezért bármi hasznos tipp jól jön a telyesmotménye növelése illetve megőrzése érdekében.

2017. márc. 30. 08:24
 5/9 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy seven vagy XP fogad el. Az ultimate pedig eléggé lehúzza főleg a x64.

A Home verziót is fel tenném ha avval segítek rajta, vagy még akkár az XP is bár azt már eléggé rühellem. :-P

2017. márc. 30. 08:39
 6/9 Fulár ***** válasza:

Sajnos a felrakott Oprendszer nem nagyon lesz befolyással a teljesítményre!

Most jut eszembe!A Half Life sorozatot ki ne hagyd! :)

Öreg gép nem vén gép!Még sok szép élményt szerezhet mielőtt nyugdíjba vonul!

De az érzés ismerős!Éveken keresztül szerettem volna kipróbálni az új címeket de nem fért bele az anyagi keretembe egy új és bivaly gép. :(

2017. márc. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Akkor ennyi erővel simán maradhat az ultimate is.

Habár a win 10-es kevesebbet kér, viszont az míg nem dámogatot rajta.

Igen a Half Life is probáltam a kettest.

Hát igen itt is az anyagiak szólnak bele, viszont valamilyen szinten veszitem már telyesmotményéből és ahogy öregszik még jóbban fog. :(

2017. márc. 30. 12:27
 8/9 Fulár ***** válasza:

A felrakott operációs rendszer sajnos tényleg nincsen semmilyen befolyással a játékteljesítményre.

Majd lesz neked is bivaly új géped!Addig is legalább pótolhatod a régi címeket! :) A régi játékok egy-két kivétellel egyébként is jobbak a mostaniaknál!

2017. márc. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

igen ebben van igazság námylik régi játék játkélémnnye még jobb mint pár újj játéknak. Igaz attól hogy enyém nem visszi még volt szerencsém ki ptobálni máshol öket.

köszönet válaszadoknak.

2017. márc. 31. 00:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!